2737
2734
عنوان

شوهرم چرا اینجوریه بابا حالم داره بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 3831 بازدید | 132 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳ سال اینا هست 

اییی شوهرمنم وقتی ماکارانی یا آش میخورد هورت میکشید یه صدایی میداد حالت بهم میخورد هر بار غذا درست میکردم بهش تذکر میدادم که مثل ادم غذا بخور خداروشکر از سرش افتاد الان یاد گرفته اروم و بی صدا غذا بخوره

پولی که ما شب خرج میکنیم صبح از تو دهن شیر درمیاریم پس جلو ما با پول بابات قیافه نگیر😏😏
اینجور مواقع بهش گوشزد کن که دونش رو بزاره کنار بشقابش یا یه ظرف دیگه بیار مخصوص دونه و استخون های غ ...

ظرف هس 

بشقابم هس اصلا دستمالم هستا 

اما از هیچ کدوم استفاده نمیکنه 

تازه انقد پرسروصدا غذا میخوره وای ادم روانی میشه 

2740

ببخشید ولی خندم گرفت از لحن تایپت، واقعا واضحه چقدرر حرصت گرفته، عزیزمممم🥲😂💔

بابای منم همینه 😐

همه غذاشو از بشقابش میریزه زمین یا روی سفره😐💔

ولی مهمونی بره خودش جمع میکنه خونه هم همینطور ولی گاهی من و مامانم باید جمع کنیم زیر پاشووو😂💔

من‌ هیچ‌وقت تسلیم نشدم،خسته‌ چرا،اما تسلیم نه؛یه شبایی تا صبح اشک ریختم،از درد چشمام رو نبستم،هِی خاطرات رو مرور کردم،اما صبحش با لبخند بلند شدم و انگارنه‌انگار که اون آدمِ دیشبی خودم بودم.کم آوردم؛ولی جا نزدم...با همه‌‌ی دردها ادامه دادم ؛ حتی وقتایی که می‌دونستم ممکنه تهش هی‌چی نباشه ! ادامه دادم ؛ تا سرم پیشِ خودم بالا باشه ! ادامه دادم ؛ تا اگه نشد ، به خودم بگم:« فدای سرت ، مهم اینه که تو تلاشت رو کردی ..! »بخاطرِ همین‌هم هیچ‌وقت نه پشیمونم ، نه افسوس می‌خورم و نه منتظرِ کسی هستم که بیاد و نجاتم بده ! ناجیِ من همیشه خودم بوده و بس ... :)

بهش بگو من میرم جای دیگه غذا میخورم چون چندشم میشه تو اینکارارو میکنی 

اگه قرار اول بود و میخواست مختو بزنه قطعا اونطوری غذا نمیخورد 

پس معنیش اینه که اگ بخواد میتونه ولی فرهنگش اینه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
گفتم با زبون خوش  فایده نداره  بیشتر از اینم روم نمیشه بگم

ولش کن پس

موقع غذا همیشه یه بشقاب بیار برای استخون و دونه ها

دستمال کاغذیم بزار برای پاک کردن دستش

تا براش عادت بشه بتونه ترک کنه

شوهر من از این کارا زیاد میکنه ۱ سال بیشتره دارم میگم این کار رو بکن یا نکن هنوز تو کتش نرفته  اینا ما رو پیر میکنن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
2706