2733
2734
عنوان

شوهرم چرا اینجوریه بابا حالم داره بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 3831 بازدید | 132 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد مثلا غذا  مرغ باشه که آلو توشه  هسته آلوهارو از دهنش درمیاره میندازه وسط سفره  ...

اینجور مواقع بهش گوشزد کن که دونش رو بزاره کنار بشقابش یا یه ظرف دیگه بیار مخصوص دونه و استخون های غذا

چند بار شاید اعصابت رو خورد کنه ولی عادت میشه براش

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
دست خورشتیشم با سفره پاک میکنه یعنی هر سری باید سفره رو شست و یا سفره رو عوض کنم یکی دیگه بندازم دست ...

وای خدا

چطوری تحمل میکنی

بچه ات هم یادمیگیره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
یعنی یبار رستورانی جایی نرفتید دعوتش نکردید ناهاری چیزی عجیبه ها

عزیزم همسر منم از این عادت های مسخره و اعصاب خورد کن تو خونه زیاد داره

ولی بیرون یا پیش غریبه ها نه خیلی با ادب و محترمانه غذاشون رو میل میکنه

دیگه این رو نمیشه قبل ازدواج دونست که

مشکل حادیم نیست

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
باهاش صحبت کردی؟ صحبت اصلا حالت امری و دعوا توش نباشه مثلا با عزیزم و جانم بهش بگی دیدی نمیشه ولش ...

گفتم با زبون خوش 

فایده نداره 

بیشتر از اینم روم نمیشه بگم