2752
2734
عنوان

شوهرم چرا اینجوریه بابا حالم داره بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 3831 بازدید | 132 پست

ببین یه جا خوندم نوشته بود که میدونین چرا معمولا طول عمر دوستی ها ، بیشتر از طول عمر روابط عاشقانه اس؟

بخاطر این که تو یه رابطه ی دوستانه دو طرف سعی ندارن هم رو تغییر بدن و چیزی که طرف مقابلش هست رو پذیرفته و باهاش کنار اومده 

اما تو روابط عاشقانه معمولا دو طرف میخوان طرف مقابلشون رو تغییر بدن و این میشه که به مشکل میخورن، شما فک کن یه آدم ۲۰ و خورده ای سال با یه اخلاق زندگی کرده، یهو یکی بره تو زندگیش بگه نه این اخلاقت روبزار کنار، خب معلومه نمیتونه کنار بزاره اون اخلاقش رو چون از اول عمرش با اون اخلاق زندگی کرده

حالا شمام که چندین بار به همسرت گفتی خب شاید اونم دلش میخواد که عوض کنه این اخلاقش رو ولی بخشی از وجودش شده و سخته براش ترک این اخلاق

و شاید این قضیه از نظر شما خیلی زشت و ضایه اس و از نظر بقیه ی اطرافیانتون اصلا موضوع مهم و چشمگیری نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همسر منم از این عادت های مسخره و اعصاب خورد کن تو خونه زیاد داره ولی بیرون یا پیش غریبه ها نه ...

اره والا ب خدا قبلش ک هم سفره نشده بودیم ک 

حالا ب فرض ادم‌قبلش  غذاهم باهم بخوره ادم روش نمیشه طرفو نگاه کنه قبل عقد چ برسه زیرنظر بگیره ببینه چ جوری غذا میخوره ک 

2731

شوهر من هم قبلا با دست غذا میخورد و اخلاق های بد دیگه ای هم داشت مثلا به شوخی فحش میداد دیگه بهش گفت روی بچه اثر میگذاره آخه یکبار توی جمع دوستاش بچه فحش داد همه دعواش کردند منم تو خونه بهش گفتم داره اخلاقاتو یاد میگیره، الان خیلی اخلاقش بهتر شده 

بهش تذکر بده وقتی خودتون هستید تو خونه ..انقد بگو ملکه ذهنش بشه اگه ترکش نشد بگو نمیشینم باهات سر سف ...

واقعا زیاد مایل نیستم باهاش غذا بخورم 

مثلا کارای دیکم میکنه 

لباس زیرشو درمیاره میندازه وسط پذیرایی روی مبل 

😳🥺

خیلی شلخته و بی فکره 

ظرف هس  بشقابم هس اصلا دستمالم هستا  اما از هیچ کدوم استفاده نمیکنه  تازه انقد پرس ...

با حالت ناراحتی و قهر بهش بگو دیدی نشد ی دعوا ریز بکن  اگه نشد کلا ولش کن

منم هم دردتم بعضی رفتارهاش درست شد بعضی ها نه دیگه من خسته شدم اهمیت نمیدم اینجوری روان خودمم آروم تره

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
اره والا ب خدا قبلش ک هم سفره نشده بودیم ک  حالا ب فرض ادم‌قبلش  غذاهم باهم بخوره ادم روش ...

دقیقا

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫