2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
بدرد نمیخوره  این پر سوده ...یعنی تو بعد لاغری دو برابر لاغری برمیکردی  رژیم باید اصو ...

ب جهنم ک برمیگرده فقط میخام لاغربشم خیلی سریع حداقل هفته ای یک کیلو یا تقریبایک کیلو

اها فکرکردم اشتباه تایپی بودهr زدین.  خب این چی هستش؟

این محاسبه متابولیسم پایه هستش و بهتون میگه چقدر در روز بخورید که ثابت بمونید وزن كم کنید یا اضافه کنید براساس وزن و قدتون 

بعضیاشون هم براتون هفته ای زیگ زاگی محاسبه میکنن یعنی یه روز ۱۷۰۰ یه روز ۱۳۰۰ یه روز ۱۵۰۰ تقسیم میشه تو هفته

ب جهنم ک برمیگرده فقط میخام لاغربشم خیلی سریع حداقل هفته ای یک کیلو یا تقریبایک کیلو

من جودم شکم وپهلودارم که بسختی آدم میشه

خاهرم چاق تقریبا دکترتغذیه رفته تو یک ماه حدود۶،،۷کیلو کم کرده

حالادگتربیشترگفته بود

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
ممنون میشم❤

رژیم لیمومی خوبه...بهت برنامه غذایی میده با غذاهای خودت..برای ۲۱ روز یه رژیم میگیری خودش مقدار داره مقدارش هم کم نیست ...فقط باید ترازو  آشپزخونه داشته باشی که راحت باشه..یا قاشق ..میزان لبنیات و میوه و قندم زده ..اولش هم ۹۰ تا سوال راجع به آزمایشات و بیماری ها و غذاهایی که دوست داری میپرسه یه جورایی راجع به متابولیسم و طب سنتی..یه وعده هم در هفته آزاد داری هر  چی خواستی بخوری هر ۲۱ روز بین یک تا ۳ کیلو ...البته بهت نیم ساعت هم پیاده روی میده ..ما مامانم و اطرافیان خیلی راضی بودن 

عزیزم خیلی چیزا ملاکه 

اما یه فرمول کلی داره 

وزن×۲۰_۱۰۰ 

به شرطی که سالم خوری داشته باشی 

و پروتئین و فیبر کافی به بدنت برسونی 

ورزش داشته باشی

ریزه خواری نکنی

سر تایم مشخص وعده هاتو میل کنی

و...

با قد ۱۷۰:وزن اولیه ۱۰۰😬وزن فعلی ۷۰😍وزن هدف ۶۵ 🤤  همین الانم بدنم عالی و بی نقصه اما من همیشه بهترین و میخوام و تا آبان میرسم بهش💪🥹 به امید دیدن وزن هدف رو ترازو🥳🥳🥳
2706