2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3727745 بازدید | 46727 پست
سلام علیکم😅😅😅 خوبین مهربونا؟ انشاالله  تنتون سلامت باشه. طلاها و خرید های همگی مبارکتون ب ...

عزیزم بانک کارگشایی ما تهرانیم خواهر من قبل سال نو گذاشت اصلا سابیدنی در کار نبود والا!!! فقد اون آقای متصدی باجه ریخت رو ترازو وزن کرد و تمام🫠 چقد عجیب که بخوان بسابن😨 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان اول از همه عذر میخوام که خارج از بحث تاپیک چیزی میگم ولی خب مجبورم کسی نیست کمکم کنه میخوام شما لطفا نظر بدین 

من همسرم کمپه و احتمالا تا آخر اردیبهشت باید اونجا بمونه 

از یک طرفم دقیقا همون موقع وقت خونه مون تموم میشه و ما هیچ پول پیش و پس اندازی نداریم 

اونم تا بیاد بیرون تا یه کاری پیدا کنه کلی طول میکشه 

همسرم مدافع حرم بوده و از بنیاد شهید حقوق میگیره 

میگم من زنگ بزنم به فرمانده شون مشکلم رو بگم اگه تونستن یه وامی چیزی برامون درست کنن قسطش رو از حقوقش کم کنن وگرنه آواره میشیم حقوقش ۴ تومنه که ۳ تومنش کرایه خونه میدم 

از یک طرف دیگه میگم اگه زنگ بزنم جریان رو بگم خب آبروی همسرم جلوشون میره خودش بیاد بیرون ناراحت میشه کلی 

اینم بگم خودش جز یک برادر کسی رو نداره که کمک بگیرم ازشون 

برادرش بنده خدا پول کمپش رو میده دیگه روم‌نمیشه چیزی بگم 

2728

[QUOTE=333634551] دوستان اول از همه عذر میخوام که خارج از بحث تاپیک چیزی میگم ولی خب مجبورم کسی نیست کمکم کنه میخو

شوهرت مدافع حرم بوده ۴ تومن حقوق میگیره؟؟؟ 😳 

ما چند تا مدافع حرم داریم کجا حقوق میگیرن؟ فقط در طول ۶ سال یه بار بهشون یک میلیون و ششصد هزار تومن عیدی دادن والسلام.ب پدر و مادر شهدا بنیاد فقط برجی ۲۲۰۰  تا ۲۵۰۰ میده. تازه اونم چند ماهه این شده وگرنه ۱۷۰۰ میداد. بعد چجوری ب شوهر تو ؟؟؟؟؟؟ ما دوستمون ۴ سال سوریه جنگید اصلا خونه نبود حتی سربازیش هم حساب نشد براش این مدت هر چی دوندگی کردن. و اومد دو سال رفت سربازی

بعد چه مدافع حرمی که سر از کمپ در اورده

بچه های مدافع حرم اینجوری انتخاب نمیشن ب سادگی هر کی بخواد بتونه بره . کلی دوندگی و سختی داره ب این سادگیا نیس

چشم به راه...
[QUOTE=333634551] دوستان اول از همه عذر میخوام که خارج از بحث تاپیک چیزی میگم ولی خب مجبورم کسی نیست ...

عزیزدلم همسرم جانباز هستن گلم 

بعدم من سوالم درباره چیزی دیگه ای خواستم دوستان راهنمایی کنن 

[QUOTE=333634551] دوستان اول از همه عذر میخوام که خارج از بحث تاپیک چیزی میگم ولی خب مجبورم کسی نیست ...

اتفاقا خانواده شهدا رو امسال ۱۵ میلیون حقوق بهشون تعلق میگیره حتما شما اشتباه متوجه شدین ۲۲۰۰ 

سلام دوستان طاعات و عبادادتون قبول درگاه حق،الهی که همگی به هر آرزویی که دارین برسین،التماس دعا

خانمای گل یه مشورت لطفا 

من ۱۵۰ گرم طلا زینتی دارم که اتفاقا دوسشون هم دارم،

ولی گفتم حالا که طلا کشیده بالا و زمین راکده بفروشم و اگر زمین خوب که به پول منم بخوره بخرم،که هم سوددهیش شاید بیشتر باشه هم امنیت نگهداریش از طلا بالاتره،

از طرفی هم زمین خریدن هم آدم یه مقدار میترسه،که چه جوری بشه و مطمئن باشه و این حرفا ولی خب طلا رو دیگه خیالت راحته که همینی که هست و حرف و حدیثی توش نیست،از طرفی هم اینجا همش گفته میشه که طلا میخریم که بعدها باهاش حرکتی بزنیم

حالا به نظرتون با این تفاسیر اگر زمینی که به پول من بخوره پیدا بشه و به خواست خدا مطمئن هم باشه،درسته که طلا بفروشم زمین بخرم؟

2740
دوستان اول از همه عذر میخوام که خارج از بحث تاپیک چیزی میگم ولی خب مجبورم کسی نیست کمکم کنه میخوام ش ...

خوب سوالی نپرسیدی ؟ الان چه کمکی از دست ما بر میاد.

بر فرض اینکه جریان درست باشه 

همسرتون قبل از این شغل حتما شغل دیگه ایی داشتند از اون طرف نمی‌تونید پیگیری کنید ؟

ریختن وسایل داخل کوچه مهم تره از آبرو پیش فرمانده ، اگه شماره را داری زنگ بزن. چون شاید اصلا فرمانده بدونه شوهرتون کمپه و شاید خیر پیدا بشه براتون چون ایشون خوب باهاتون آشنا تر هستن. 

به نظرم با این شرایطی که شما دارید حتما به فکر شغل و مهارتی از سمت خودتون باشید. 

انشالله که هر چه خیره برای شما و بقیه رقم بخوره 

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰
سلام دوستان طاعات و عبادادتون قبول درگاه حق،الهی که همگی به هر آرزویی که دارین برسین،التماس دعا خان ...

من بودم زمین می‌خریدم ، انشالله که بهترین تصمیم را بگیرید 

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰
سلام خانوما من امروز برای اولین بار ۱۰۰ سوت طلا تو بانک طلای حقانی خریدم برنامه دارم هفته ای ۱۰۰ سو ...

مبارکتون باشه ان شاء الله ک خیر بشه عزیزم و به خوشی استفاده کنید.. یه سوال این بانک حقانی بخوام طلا بگیرم بعد باهمین سوتایی ک قبلا ازش خریدم.. طلا اجرت و سود خودشو میگیره یا اندازه همین سوتا بهمون طلا میده

سلام دوستان طاعات و عبادادتون قبول درگاه حق،الهی که همگی به هر آرزویی که دارین برسین،التماس دعا خان ...

سلام عزیزم.. 100درصد زمین یا آپارتمان تو یه شهر کوچیک البته تونستی با وام هم بگیری... اشتباه منو نکن منم طلا دوس داشتم 180یا 190گرم دقیقا یادم نمیاد همش دس دس میکردم واس فروشش.. 3سال پیش همون هفته ای که نیت کردم خونه ویلایی بگیرم شهر خودمون... شبش طلاهام دزد برد🤦‍♀️داغش همیشه موند سردلم.. زحمت 5سالم بود.. بعد جریان من دوسام شنیدن فروختن رفتن خونه یا آپارتمان گرفتن.. الان اونا رهن و اجاره دادن من حسرت طلا هنوز مونده دلم 

دوست عزیز ما شهریور یک ملکی رو شهر دیگه خریدیم اما تقریبا کسی نمی دونست. یک بار همون اوایل که طلاها رو فروخته بودیم برای خونه چند روز خونه نبودیم اما نمی دونم کی بوده اومده بود خونه دزدی به خیال اینکه الان کلی طلا می تونه ببره 

اما هم خونه دزدگیر داشت هم اینکه خونه خالی خالی بود چیزی برای بردن نبود 

که وقتی پلیس اومد گفت واقعا هیچی ندارید تو خونه 

حالا فکر کن ما تردید می کردیم و ملک رو نمی خریدیم تمام زحمات یک شبه دود میشد 

وقتی ملکی رو با تحقیق بخری 

سند داشته باشه 

مشکلی نداشته باشه 

دیگه ترس معنی نمی ده 

هر کاری ریسک داره

دوستان اگر موافق باشید از تجربه های تعطیلات نوروز بگیم که چطور مدیریت کردیم// کجا از دستمون مدیریت در رفت 

من یک خواهری دارم که قبلا شغل دولتی خیلی خوبی داشت اما از اونجایی که خیلی از این شاخه به اون شاخه کردن رو دوست داره خلاصه به زور چند سالی هست حقوق بازنشستگی می گیره که زیر ۷ ت هست ( مجرد و اینکه خونه هم داره) 

اما تو مدیریت مالی فاجعه هستش 

تو فریزر رو پر سبزیجات می کنه بعد وقتی مهمون دعوت می کنه از بیرون کباب می خره اون وسایل فریزر هم می مونه کهنه میشه 

برای خودش اصلا لباس نمی خره بهش هم چیزی بگی بهش بر می خوره 

نه تنها هیچ وقت به فکر پس انداز نبوده بلکه تو عالم فانتزی خودش کلی هم ضرر کرده 

2706