2752
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3747545 بازدید | 46727 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم رفتم تو حقانی سفارش بدم چند سوت طلا، اونوقت هم کد ملی خواست هم اینکه گفته بشما طلای فیزیکی داده ...

الان فهمیدم منظورش اینه حتما باید از محصولات سایتمون خرید کنین، شمش بهتون نمیدیم

سلام ب همه دوستای گلم ❤️

عیدتون مبارک انشالله امسال سال شما باشه🤩

ما قبل سال تحویل سفر بودیم تا دیشب ک امروزم ب تمیز کردن و جمع و جور گذشت 🥰🌷

سفرم خوب بود الهی شکر نه خیلی اقتصادی گذشت نه خیلی کولباشی متوسط و خوب بود  فقط ماشینمون مشکل دار شد ک سریع درخواست وام سی تومنی پلکانی برایند رو زدم و خب ۲۵ تومن داشتم ۵ تومن وام بود امروز همسر رفتن و با ۵۰۰ تومن فعلا درست شده انشالله ک باقیمانده طلا بشه و ۶ ماه هم قسطشو داریم چون پلکانی وام گرفتمو طلا خریدم هنوز قسطاشو نداده بودم ! 

😂

انشالله خدا بخاد فردا هم ی سفر دو روزه داریم و بعدهم ب عید دیدنی میگذره انشالله 

چن تا عیدی باید بدم و بعدم مهمونی بگیرم همه رو دعوت کنم انشالله با مدیریت فراوان 😊 

این بود گزارش من تا الان

2731
✅️فرمول اصلی محاسبه طلا :  1️⃣قیمت هر گرم طلای‌۱۸ عیار رو در اجرت اون کار ضرب میکنیم تا اجر ...

وای چقد سخت 

عزیزم من ۴ گرم‌۴۲۰ سوت خریدم ۱۸ و نیم تومن 

قیمت طلا ۳۲۷۰ 

بنظرت خوب حساب کرده؟

فک کنم اجرت گفت ۱۷و نیم درصد

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
چقدر بد امیدوارم از امسال قدم به قدم خودتون رو تغییر بدید از همین امروز شروع کنید  کمد رو خال ...

انشالله که همین کار رو میکنم....امروز کمدها رو مرتب کردم و بعضی وسایلی که استفاده نکردم رو بخشیدم و .....

و لباس کهنه نگه داشتم و بااااید همیشه شیک و مرتب باشم از این به بعد

دوستان چرا ویپاد رمز نداره گوشی دست هرکسی باشه میتونه بره توش که

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

[QUOTE=332905679]برنامه ویپاد و نصب کنید مراحل باز کردن حساب و انجام بدین براتون کارت میفرستن  ۲ مدل وام داره پ ...[/QUOTE

من وام 1 تومنی پشتوانه رو فعال کردم ولی ازش استفاده نکردم اشکالی نذار ه؟؟؟ 

[QUOTE=332905679]برنامه ویپاد و نصب کنید مراحل باز کردن حساب و انجام بدین براتون کارت میفرستن   ...

تا یه تاریخی فرصت داری کلا نمیخواین استفاده کنید؟

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سلام ب همه دوستای گلم ❤️ عیدتون مبارک انشالله امسال سال شما باشه🤩 ما قبل سال تحویل سفر بودیم تا د ...

سلام عزیزم ممنون همچنین

انشاالله همیشه خوش باشین❤️

عزیزم ببخشید مگه میشه همزمان هم از وام برآیند ویپاد استفاده کرد و هم از وام پلکانی ویپاد؟

خانما یه نکته دیگه. الان قیمت مرغ بنظرم خیلی مناسبه چند تایی بگیرید بزارید فریزر  برا روز ۱۳ ...

کیلو چند؟من امشب بیینم میتونم برم فجرانه رو خرید کنم... 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
مرسی عزیزم من خودم تو‌ گروه هستم امیدوارم دوستمون پست شما رو بخونه

عزیزم نظر مرد بازار راجع به روند طلاچیه؟من امروز رفتم آریاشهر یکی از بچه های اینجا گفت دوتا۴درصد میده یکی ازمغازه داره...همه ی مغازه ها باز بود جز اون مغازه🤣🤦من میون لباس ومغازه ها وول خوردم اما چیزی نخریدم😁😁😁😁گفتم اول طلا بخرم👀پسرمم هی میگفت مامان بیا سکه بخر بیا یه گردنبند برامن بخرم انگاری بستنیه😏🤣🤣🤣🤣

عزیز پیام منو کامل نخوندید مثل اینکه وقتی من جایی مهمانی باشم و طرف موقع اومدن ما هییچ بار تعارف نک ...

ارمغان جان کارخوبی کردی همش یه طرف بچه شیرخوار ومهمونی دادن بشدن سخته چه برسه مهمون یهویی🥺