2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3755903 بازدید | 46727 پست
سلام علیکم😅😅😅 خوبین مهربونا؟ انشاالله  تنتون سلامت باشه. طلاها و خرید های همگی مبارکتون ب ...

سلام عزیزم

من کارگشایی طلا گذاشتم چندین بار اصلا ب سنگ نسابیدن...هیچ وقت هیچ وقت همچین چیزی ندیدم و نشنیدم

سلام خانوما من امروز برای اولین بار ۱۰۰ سوت طلا تو بانک طلای حقانی خریدم

برنامه دارم هفته ای ۱۰۰ سوت بخرم

تا آخر سال ۵ ۶ گرم میشه

به امید خدا

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم فقط از د ی ج ی کالا میشه خرید کرد ولی من خودم پارسال گرفتم سکه تمام خریدم و بیرون فروختم ...

عزیزم بنظرتون الان سکه تمام بخریم؟؟

من هروقت طلا میخرم ارزون میشه😂

کلا تجربه خرید سکه تمام ندارم

بیشتر طلای بدون اجرت رو میدونم الان خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سلام خانوما من امروز برای اولین بار ۱۰۰ سوت طلا تو بانک طلای حقانی خریدم برنامه دارم هفته ای ۱۰۰ سو ...

خیلی مبارکه... پر برکت باشه.... من هم شنبه ها رو گذاستم برای حقانی البته ۵۰ سوت.... اگر یه هفته هایی درامدم خوب شد ۱۰۰ سوت.... منم فکر کنم ۳ گرم بشه ان شاالله

عزیزم بنظرتون الان سکه تمام بخریم؟؟ من هروقت طلا میخرم ارزون میشه😂 کلا تجربه خرید سکه تمام ندارم ...

عزیزم والله واقعا هیچ تحلیلی نمیشه کرد چون امکان داره قیمت پایین هم بیاد ، من خودم اگر پولم رو برای کوتاه مدت لازم داشتم الان نمیخریدم ولی برای بلندمدت زیاد به قیمت توجه نمیکردم .

عزیزم والله واقعا هیچ تحلیلی نمیشه کرد چون امکان داره قیمت پایین هم بیاد ، من خودم اگر پولم رو برای ...

من یه زمین 100 متری دارم

و طلاهای عروسیمم بفروشم باید وام بردارم که تبدیل به اپارتمان بشه

بنظرتون اپارتمان رو بخرم؟

زمینم جای خوبیه ولی 3 دانگه و شوهرم ادمی نیست که بسازیم

الانم طبقه پایین مادرشوهرمم شوهرم تک فرزنده

خونه  رو داریم

فقط ماشین نداریم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خیلی مبارکه... پر برکت باشه.... من هم شنبه ها رو گذاستم برای حقانی البته ۵۰ سوت.... اگر یه هفته هایی ...

ایشالا روکین عزیز

من هفته ای دوتا ۵۰ سوت میخرم❤

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
بله عزیزم بفرمایید

خواهر قشنگم ببخشیدا ولی ب لحاظ اخلاقی اصلا درست نیست با قولنامه یا قرار داد صوری وام بگیرین. درواقع همون جعله. همون دروغه. من ب بُعد شرعیش کاری ندارم خودت میدونی. ولی فقط خواستم خواهرانه آنچه که خودت قطعا میدونی رو یاداوری کنم.وامی که با مدارک صوری گرفته میشه مثه اینکه ادم بخواد سر بانک کلاه بزاره و خوب اخلاقا این درست نیست و قطعا وامش برکت نداره و یا پولش دور از جونتون مشکلات و گره ها و گرفتاری و بلا و اینا همراه داره.حتی شاید ب ظاهر موفقیت ب نظر برسه 

اگر  من اشتباه متوجه شدم عذر خواهم♥️♥️♥️

چشم به راه...

سلام دوستان این کارت های بن کارت هست که از طرف محل کار میدن ...من امروز گمش کردم و هر ماه شارژ میشد از طرف محل کار شوهرم . حالا شما میدونید که این بن کارت هارو دوباره با همون مشخصات میدن یا نه؟منظورم بریم بانک درخواست بدیم 

سلام عزیزم من کارگشایی طلا گذاشتم چندین بار اصلا ب سنگ نسابیدن...هیچ وقت هیچ وقت همچین چیزی ندید ...

سلام عزیزم.

واقعا؟؟؟

خالم تو یه شهر کوچیک زندگی میکنه ولی من تهرانم.احتمالا اون شعبه ای که تو شهر خالم بوده اینجوری کرده.

شماهم تهران هستین؟؟

من یه زمین 100 متری دارم و طلاهای عروسیمم بفروشم باید وام بردارم که تبدیل به اپارتمان بشه بنظرتون ...

من خودم آپارتمان رو ترجیح میدم ، ما هم پارسال شریکی زمین خریدیم و همون موقع من دوست داشتم آپارتمان بخریم ولی همسرم موافق نبود و میگفت زمین رشدش بیشتر هست و البته راست هم میگه ولی ساخت هم دردسرهای خودش رو داره .

به نظرم اگر شرایط ساخت ندارید همون آپارتمان گزینه خوبی هست . 

2706