2733
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3643730 بازدید | 45908 پست
سلام عزیزم  طلای شکسته را بدون درصد و به قیمت تابلو میخرم تا حالاهم زیاد خریدم و فروختم یا چن ...

خیلی ممنونم

چه خوب

تبریز هستید؟

اگه هستید آدرس مغازه رو بفرمایید ممنون می شم

چون تاجایی که می دونم اینجا شکسته رو دو درصد می دن

راستی فاکتور هم می دن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها نظرتون درمورد باجت (اپلیکیشن بانک تجارت) چیه،؟ نوشته تسهیلات تا سقف ۱۰۰میلیون ،کاملن غیر حض ...

عزیزم من رفتم در موردش تحقیق کردم .

اول اینکه حتما باید فرد وام گیرنده شاغل باشه .

دوم اینکه تا سقف ۵۰ میلیون برای رتبه اعتباری a و b بدون ضامن هست .

و تا سقف ۱۰۰ میلیون یک نفر ضامن لازم داره .

و دیگه اینکه برای بازپرداخت ۱۲ ماهه ۵۰ میلیون باید ۲ ماه در حساب باشه و ۲۴ ماهه ۴ ماه . 

برای خانم های شاغل گزینه خوبی هست .

من خودم باجت رو نصب کرده بودم ولی خیلی وقت بودم نرفته بودم ببینم حتما روی گزینه گرفتن این وام هم باید حساب کنم . 🌹🌹🌹🌹

سلام دوستان من یه اخلاق خیلی بدی که دارم اگه پولی دستم باشه زود به شوهرم میگم که به ضررم هست چیکار ک ...

منم همینم اصلا گوشی رو باید بردارم به خواهرم اطلاع بدم.... همینم باعث میشه از دستم بره یه جورایی🥺🥺🥺🥺

ایرادی نداره به نظر من اصلا ، مهم به نظرم رفتار خوب آقایون هست بداخلاقی نکنن و حالشون خوب باشه اون م ...

دقیقا همینطوره

ولی متاسفانه شوهر من برای تفریح ما هیچ اقدامی نمیکنه

پدرشوهرم بیشتر مارو بیرون میبره تا شوهرم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

سلام دوستان سال نو مبارک 

من امروز ویپاد نصب کردم حساب افتتاح کردم یک تومنم واریز کردم توش،

اما گزینه دریافت کارت فیزیکی نداره، نمیبینم.. 

میشه راهنمایی کنید کجاست ؟ و چجوری میتونم وام یک تومنی رو فعال کنم؟

منم همینم اصلا گوشی رو باید بردارم به خواهرم اطلاع بدم.... همینم باعث میشه از دستم بره یه جورایی🥺🥺 ...

حالا من یک جوری هستم هیچکس سر از حساب کتابم در نمیاره 

به بقیه که می گی انگار برکت پول می‌ره 

سلام علیکم😅😅😅

خوبین مهربونا؟

انشاالله  تنتون سلامت باشه.

طلاها و خرید های همگی مبارکتون باشه بسلامتی و دل خوش استفاده کنید.

یه سوال.

ماه پیش یه النگو خریدم به قیمت ۱۳۸۰۰ م 

قسطی خریدم یعنی هرماه باید به گرم پرداخت میکردم  تقریبا یک گرم از بدهیم مونده چون اولش ۶ تومن پیش دادم  به طلا فروش ۳ تومنم یجا دادم الان کلا یک گرم بدهکارم.سعی کردم اعتبار جمع کنم هرجور شده تلاش می‌کنم زود پرداختش کنم.

حالا یه چیزی هست.

من حساب ویپاد باز کردم.

الان ۲ تومن توش دارم

نمیدونم بذارم تو حسابم بمونه سکه جمع کنم یا اینکه پول طلا فروش رو بهش بدم تا طلا بیشتر از این بالا نرفته؟

آخه طلارو به روز تسويه میکنه یعنی طلا اون روزی که میخوای پرداخت کنی گرمی هرچقدر باشه باید همون قدر بدی.

حالا سوال دوم (الان یادم افتاد که بپرسم)

🤭

نزدیک ۱۵ گرم طلا دارم بدم کارگشایی وام بگیرم؟فکر کنم ۵ تومن بهم میده و اینکه با خالم مشورت میکردم گفت خیلی طلا رو به سنگ میسابن تا محک بزنن اصالتش مشخص بشه .

اینکار از سوت طلا کم نمیکنه؟

خالم میگفت وقتی طلارو میسابن آدم جیگرش کباب میشه برای طلا😂😂😂 انگار از وزنش اندازه ی چند سوت کم میشه.

شما تجربه داشتین؟؟؟؟

حالا من یک جوری هستم هیچکس سر از حساب کتابم در نمیاره  به بقیه که می گی انگار برکت پول می‌ره&n ...

خوش بحالتون کاش منم بتونم دهنم را قفل بزنم...باور کن ولم کنند کارکرد هر روزم رو هم میگم چقدره...اصلا حرف تو دهنم نیست.... تا الان ماجرای وام دی.جی را نگفتم برای خودم هم سواله🥺🥺🥺🥺

2706