2752
2734
عنوان

در عالم کودکی به مادرم قول دادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 48 پست
منم اشکم دراومد....من مادرمو ب تازگی از دست دادم انقد دلتنگشم مادر بودن خودمو فراموش کردم.

سلام اگر تو خواب ببینیش آروم تر میشی ؟

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای عزیزم گریم گرفت خدا حفظ کنه همه مادرا رو طفلک مادر من بخاطر من خیلی حرص میخوره موندم بین مادر خو ...

امیدوارم خدا حفظشون کنه..مادر بودن خیلی سخته...

همه مادرها قطعا نگران بچه هاشونن..مادر منم کلی زحمت کشید برام....

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

خیلی زیبابود

از خدا میخوام مادر شدن رو تجربە کنم 

هم من ،هم همە اونایی که آرزوشونه😢

ولاته که م پـــرم له تو...له جوانی تو...له عیشقی تو... ولاته که م ئاوەیان و ئه ویندار بمینی "ولاتی کورده واری"
سلام اگر تو خواب ببینیش آروم تر میشی ؟

هرشب تو خواب میبینمش ولی انگار از دور دارم میبینمش و وقتی از خواب بیدار میشم چیزی یادم نمیاد ازش...فقط دلم میخواد بغلش کنم تموم لباساشو بو میکنم تا شاید آروم شم ولی فقط واسه یه ثانیه آروم میشم....دارم دیوونه میشم.

۱۴۰۲/۲/۲۱ تاریخی که مادرم آسمانی شد🖤...
من مادر نداشتم که دلتنگش بشم دلتنگ بچه هام شدم

عزیزم.مگه پیشت نیستن....

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
امیدوارم خدا حفظشون کنه..مادر بودن خیلی سخته... همه مادرها قطعا نگران بچه هاشونن..مادر منم کلی زحمت ...

خیلی سخته مادربودن ...ما هفت تا بچه بودیم مادرم با کارگری بزرگمون کرد جیگرم براش کبابه

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
خیلی زیبابود از خدا میخوام مادر شدن رو تجربە کنم  هم من ،هم همە اونایی که آرزوشونه😢

ان شاالله ....عزیزم امیدوارم به خواست برسی..

عالی بود❤

دوست من ، من اصلا قصد دعوا کردن با کسیو ندارم، لطفا اگه پیامم تنده ، آروم باش ، چون بلد نیستم با چت کردن لحن صحیح رو برسونم‌.....اگه اشتباهی کردم لطفا محترمانه جواب بده تا بتونیم با آرامش نظرمون منتقل کنیم...‌..🩷گر کسی وصف او ز من پرسد .... بی دل از بی نشان چه گوید باز ؟....عاشقان کشتگان معشوق اند .... برنیاید ز کشتگان آواز .... دوست من اگه عاشق خدایی و خدا شناسی ، این همه ادعا از کجا ؟ این مدعیانِ عشق در طلبش بی خبران اند .... کان را که خبر شد ، خبری باز نیامد..! ‏طلاق بگیرید، فرار کنید، مهاجرت کنید، استعفا بدهید، ضربه متقابل بزنید، بجنگید، نابود کنید ولی تحمل نکنید. تحمل دروازه جهنم است🖤.
2706