2737
2739
عنوان

در عالم کودکی به مادرم قول دادم....

888 بازدید | 48 پست
در عالم کودکی به مادرم قول دادم که تا همیشه هیچ کس را بیشتر از او دوست نداشته باشم

مادرم مرا بوسید و گفت:نمی توانی عزیزم!

گفتم میتوانم من تو را از پدر و خواهر و برادرم بیشتر دوست دارم

مادر گفت:یکی می اید که نمیتوانی مرا بیشتر از او دوست داشته باشی

نوجوان که شدم دوستی عزیز داشتم

ولی خوب که فکر میکنم مادرم را بیشتر از او دوست داشتم

معلمی داشتم که شیفته اش شده بودم ولی مادرم را بیشتر از او دوست داشتم

بزرگتر که شدم عاشق شدم خیال کردم نمیتوانم به قول کودکی ام عمل کنم

ولی وقتی پیش خودم گفتم کدام یک را بیشتر دوست داری؟

باز ته دلم مادر بود که انتخاب میشد

سالها گذشت و یکی آمد

یکی که تمام جان من شد،همان روز مادرم گفت دیدی نتوانستی؟

من هرچه فکر کردم دیدم او را بیشتر از مادرم و تمام دنیا دوست دارم

من نمیخواستم و نمیتوانستم به قول دوران کودکی ام عمل کنم

"اخر من خودم مادر شده بودم"
من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

🥹🥹🥹واااایییی چقدر زیبا بود

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی قشنگ بود:)

ممنون عزیزم.خودم هر وقت میخونمش اشکم درمیاد...

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2740
منم اشکم دراومد....من مادرمو ب تازگی از دست دادم انقد دلتنگشم مادر بودن خودمو فراموش کردم.

عزیزم.. ناراحت شدم.امیدوارم خدا رحمتش کنه....

2706