2737
2734
عنوان

در عالم کودکی به مادرم قول دادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 48 پست
هرشب تو خواب میبینمش ولی انگار از دور دارم میبینمش و وقتی از خواب بیدار میشم چیزی یادم نمیاد ازش...ف ...

من اگر دعا کنم از خدا بخوام که یک آدم فوت شده رو بفرسته تو خواب سراغ کسی 

واقعا اون شخص عزیزش و میدید 

اگر بخوای اگر مثل قدیم باشم میتونم از خدا خواهش کنم که تو خواب باهات حرف بزنه 

هم و بغل کنید 

امتحان کردم این اتفاق هم برای خودم افتاد هم رفیقم 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته مادربودن ...ما هفت تا بچه بودیم مادرم با کارگری بزرگمون کرد جیگرم براش کبابه

امیدوارم همیشه صحیح سالم باشن...سایه اش همیشه بالا سرتون باشه....

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2731
من اگر دعا کنم از خدا بخوام که یک آدم فوت شده رو بفرسته تو خواب سراغ کسی  واقعا اون شخص ...

عزیزم این نشون میده ک شما دل پاکی دارین  ....

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ان شاالله ....عزیزم امیدوارم به خواست برسی..

سلامت باشی عزیزم😙🌷

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند
فدات عزیزم همچنین مادر شما هم ایشالله صد ساله بشن

ممنون گلم...

2738
عزیزم این نشون میده ک شما دل پاکی دارین   ....

❤️مرسی عزیزم 

دل پاک کاری نداره فقط نباید کینه ای باشی و به خود خدا بسپری 

همه چیز حل میشه 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 
قشنگ بود اما تکراری

مرسی عزیزم...بنظر من چیزهای قشنگ هیچ وقت تکراری نمیشن...

❤️مرسی عزیزم  دل پاک کاری نداره فقط نباید کینه ای باشی و به خود خدا بسپری  همه چیز حل می ...

گلم شکی نیست همینطوره ک شما میگی...

من اگر دعا کنم از خدا بخوام که یک آدم فوت شده رو بفرسته تو خواب سراغ کسی  واقعا اون شخص ...

من تو خوابم میبینمش ولی انقد ازش دورم انقد تو خوابم نا آگاهم ک نمیدونم مادرم فوت شده نمیدونم باید بغلش کنم رفع دلتنگی کنم.....نمیدونم منظورمو متوجه میشی تو خوابم یادم نمیمونه ک مادرمو از دست دادم همش تو خوابم یه اتفاقی میفته انگار میخواد یه چیزیو بهم بگه من متوجه نمیشم و بعد بیدار شدنم چیزی یادم نمیمونه‌.

۱۴۰۲/۲/۲۱ تاریخی که مادرم آسمانی شد🖤...
من تو خوابم میبینمش ولی انقد ازش دورم انقد تو خوابم نا آگاهم ک نمیدونم مادرم فوت شده نمیدونم باید بغ ...

ببین اموات همه چیز و میبینن 

کنارمون هستن 

خودت گفتی بیتابی زیاد می‌کنی 

بنظرم براش قرآن بخون 

یک دلیل اصلی که از دور میبینیش چون زیاد بیتابی می‌کنی و کلا فقط عزاداری می‌کنی 

از زندگی خودت غافل شدی 

ببین اموات همه چیز و میبینن  کنارمون هستن  خودت گفتی بیتابی زیاد می‌کنی  بنظرم برا ...

قرآن میخونم نماز میخونم صلوات میفرستم خیرات میدم سعی میکنم جلو دیگران خوددار باشم تو تنهایی عزاداری میکنم با قرآن خوندن آروم میشم ولی بازم هیچی جای خالیشو پر نمیکنه یهویی فوت کرد ۴۹ سالش بود....دلم میخواست قبل اتاق عمل خوب باهاش خداحافظی میکردم یا حداقل انقد خوش خیال نبودم ک برمیگرده ۲روز دیگه میریم خونه....از خوش خیالی خودم در عذابم از اینکه فرصتو قدر ندونستم درعذابم....دلم میخواد تو هوشیاری ببینمش ک نمیشه تو خواب هیچی اونجوری ک میخوام نیست.

۱۴۰۲/۲/۲۱ تاریخی که مادرم آسمانی شد🖤...
2706