2737
2734
عنوان

راه رفتن بچه

154 بازدید | 16 پست
مامانا من دوقلو دارم 13 ماهشونه جایی رو میگیرن بلند میشن مبل و وسیله میگیرن راه میرن اما مستقل خودشون راه نمیرن نگرانم کسی بوده بچش دیر راه بره دکترم بردم میگه مشکلی نیست
اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه عزیزم مشکل نیس. ...اولاعالیه خودشون به وسایل راه میرن وجانگرانی اصلاااانیس. ...درثانی دوقلوها بیشترازبقیه بچه ها ممکنه کاراشون تاخیرداشته باشه
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2740
بچه های من پیشرفت دارن مثلا الان دخترم خودش میره رو مبل میشینه و میاد پایین یا میره وسط میز پذیرایی میشینه خودش میره بالا میاد پایین فقط راه نمیره
اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
دختر منم 15 ماهگی راه رفت.... 1.کم خونی داشت اهن دادمش 2.شربت استوکر هم داد دکتر براش 3.سوپ پای مرغ دادم هر روز 4.یک انگشتم رو میدادم دستش باهاش راه میرفتم 5.کفش موشوندم پاش عاشق کفش هاش بود میرفتیم پارک یک انگشتم رو میگرفت و راه میرفت
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
2706