2737
2739
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244536 بازدید | 2035 پست

استفاده از ماسک برای پوست خیلی خیلی مفیده ولی به نظرم شستوشوی صورت از اونم مهمتره  من از وقتی فیس براش استفاده میکنم پوستم خیلی شفاف تر و جون تر شده 

https://cuteskin.ir/  برند خوبیه واسه خرید فیس براش هم قیمتاش مناسب هست هم به نظره من کیفیت خوبی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاز خیلی پوستو شفاف میکنه مثله اینه میشه پوستت منافڌم کوچیک میکنه ولی یه ماه باید بزاری بعد خودت مع ...

پیاز پوست و می سوزونه من جدیدا توی نی نی سایت یک از مشتریان لوسیون و کرم هربکس معرفی کرد که من خودم استفاده می کردم مثل اینکه این لوسیون و خیلی ها دارند استفاده می کنند شما هم بگیر استفاده کن 

سونیا پوست منم چرب جوشداره. تا حالا با هیچ روشی نتونستم جوشهام را کامل مهار کنم.فقط کم و زیاد میشند

سونیا جونم من لوسیون هربکس و با کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده هربکس استفاده کردم خیلی برام خوب بود پوستم کاملا جوشهاش از بین رفته روز یک بار استفاده می کنم 

2728
لطفا برا قرمزی جوش و جای جوش بگو پست اولو،مشکل خیلیاست

احتمالا به چیزی حساسیت داری اول روی ادویه جات دقت کن و بعد اگر دیدی موضعی بود کرم ضد حساسیت هربکس بزن من که هم جوش داشتم و هم جوشها ملتهب بودند که لوسیون شستشو ی صورت هربکس برای شستن استفاده می کنم و کرم هم برای التهاب پوستم خیلی خوبه روی هم55 تومان شد پولش 

2738

سلام خانومای جینگول، من پوست مستعد جوش دارم و این خیلی باعث اذیتم میشه، اما خداروشکر جای جوش هام خیلی کم میمونه، همسرم همیشه بهم حسادت میکنه و میگه خوش به حالت که انقدر زود جای زخم هات از بین میره. برای همین موضوع چندبار دکتر پوست رفتم و گفتن که نمیشه کاری کرد و فقط با دارو میشه کنترل کرد، یه بار هم تو یه پیج اینستاگرام تبلیغ یه مرکز پوست رو دیدم از طرف همین بیوتی بلاگرها ولی خب چون اعتماد نداشتم و میدونستم که برای تبلیغ این کارو انجام میدن نتونستم برای پاکسازی پوست اونجا برم، چند وقت پیش یکی از دوستام ماسکی که استفاده میکرد رو روی صورتم گذاشت و میتونم بگم حس کردم پوستم زنده شد.

ماسک 3 کاره گارنیه همونی که رنگش آبی سفیده و تیوپی هستش. شوینده صورتش هم حرف نداره من جفتش رو استفاده میکنم و میتونم بگم واااااقعا عالی بود و پوستم خیلی شفاف شده و دونه های سر سیاه به قدری کم شده که دیگه به چشم نمیان. روزی 2 بار صورتتون رو با شوینده مخصوص پوستتون بشورید هم صبح هم شب قبل خواب و حتما از ماسک گارنیه هفته ای 2 بار استفاده کنید. خوبیش اینه که هم بعد از حمام و هم داخل حمام قابل استفاده هستش. من بعضی وقتا برای اینکه به خودم هدیه بدم و خستگی کار رو از تنم دور کنم از اینجا برای آرایشگاه زنانه خوب و معتبر نزدیک محل کار یا خونه وقت میگیرم و یه پاکسازی پوست هم انجام میدم تا حسابی خستگی هامو بشورم و ببرم    

سلام عزیزان ضدآفتاب خوب چی پیشنهاد میکنید

کرم ضدآفتاب ایزدین مدل Fusion water spf 50 اینو اگه تونستین تهیه کنید حرف نداره، خیلی خیلی زود جذب پوست میشه بدون اینکه احساس چربی رو پوست داشته باشین واقعا سبکه. من از سایت دیجی کالا خریدم این محصول رو ولی فکر میکنم داروخانه هام داشته باشن اکثرشون

اگه پیدا نکردین من لینکشو براتون میذارم اینجا 

سلام رفتم مسافرت پوست دست و صورتم خیلی آفتاب سوخته و سیاه شده بچه هام هم همینطور یک راهی بگین بتونم زودتر پوستم درمان کنم روشن بشه برگرده به قبلش 

خدایا شکرت برای همه چیزای خوبی که به من دادی💙💙💙

بچه من ۲۲ سالمه ویتامین سی الارو استفاده میکنم برای شفافیت پوست و قرص پرفکتیل پلاتینیوم هم چند روزی هست میخورم ضرر داره واسم قرص برای ریزش مو و کلا همه چی میخورم ضرر داره عایا   جواب بدین لطفا دورچشمم اوسرین هست آکواپورین 

2706