2737
2739
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

244528 بازدید | 2035 پست
سلام خانم هاى گل🌹
🔆🔆🔆من قول داده بودم تاپیک بزنم و چندتا کارى که کردم براى پوستم و نتیجه داده رو بگم که همه استفاده کنن.🔆🔆🔆

✅✅✅یک روز درمیان بخور بابونه میگیرید به مدت بیست دقیقه یا یک ربع.بعد ماسک پیاز میزنید.به این ترتیب که پیاز رو رنده میکنید و خود رنده شدش رو میذارید چهل تا چهل و پنج دقیقه بمونه روى صورتتون.
روز هایى که ماسک پیاز ندارید ماسک عسل طبیعى میذارید یک ساعت.✅✅✅
💊قرص زینک پلاس هم خیلى خوبه براى پوست و مو💊

💠💠💠براى از بین بردن جوش هاى بدن و در کل نرمى پوست بدن و شفاف شدنش روغن بچه ى فیروز حاوى ویتامین E استفاده کنید💠💠💠

🌀🌀🌀براى تمیز کردن پوست صورت میتونید از ترکیبى که میگم استفاده کنید:گلاب،سرکه ى سیب،آب نارنج رو با هم مخلوط کنید و بزنید به صورتتون🌀🌀🌀

🗣پ.ن اول:پیاز رو حتماً حتماً تا رنده کردید بذارید توى یخچال با درپوش تا یکم گاز هاش بره بعد بزنید به صورتتون
پ.ن دوم:حتماً حتماً به همین ترتیبى که گفتم استفاده کنید
❌❌❌پ.ن سوم:هر موقع دیدید به هرکدوم حساسیت دارید یا پوستتون ملتهب شد دیگه ادامه ندید.چون همه ى پوست ها مثل هم نیستن
پ.ن چهارم:درمان گیاهى مدت زیادى طول میکشه تا جواب بده.پس صبور باشید و انتظار نداشته باشید با یک هفته مصرف همه چیز عالى بشه.مداومت و حوصله لازم داره چون همه ى پوست ها مثل هم نیستن
پ.ن پنجم:بخور رو تا دو یا سه هفته انجام بدید.پوستتون که یکم بهتر شد دیگه فقط پیاز رو بزنید فرداش هم عسل.
پ.ن ششم:زنجبیل تازه رو یه کوچولو بعد ماسک بمالین به پوست بوی پیازو فورا از بین میبره🗣

📌ماسک جدید:(هر ماسکى که خودم نوشتم شخصا امتحان کردم و نتیجه دیدم ازش.پس خیالتون راحت باشه از خوب بودنش.اما چون جنس پوست ها با هم فرق داره ممکنه حساسیت بدید که احتمالش کمه.در صورت پیش امدن التهاب استفاده از اون ماسک رو متوقف کنید)
📍ماسک سفیده ى تخم مرغ براى شفافیت پوست و جاى جوش و منافذ باز عالیه.شب قبل از خواب بزنید بذارید یک ربع بمونه بعد بشورید
📍ماسک گوجه براى منافذ باز بسیار خوبه امتحان کنید حتما فقط حواستون باشه بعضى پوست ها بهش حساسیت میدن.ماسک گوجه براى کسانى خوبه که صورتشون جوش نداره
📍ماسک خیار رنده شده براى کسانى که صورتشون التهاب یا جوش داره عالیه.خیار رو رنده کنید بذارید روى پوستتون بذارید بمونه تا خشک بشه
📍ماسک توت فرنگى براى جوشو جاى جوش و شفافیت و روشن شدن پوست خیلى خوبه
📍ماسک جدیدى که امتحان کردم ماسک رب انار هست.واقعاً عالیه هم براى خنک شدن پوست هم شفافیت.توصیه میکنم حتماً حتماً امتحان کنید

✔️✔️✔️براى کسانى که جوش ندارن.تأکید میکنم جوش ندارن،یک ماسک هست به نام freeman.ماسک خاک رس و آووکادو رو بخرید براى پاک کردن عمقى پوست عالیه.اما خانوم هایى که جوش دارن به هیچ عنوان نزنن.فقط همون چیزایى که بالا گفتم مصرف کنید تا کامل جوش ها برطرف نشده هیچ چیز دیگه اى نزنید.✔️✔️✔️
ماسک هاى دیگه هم هست که حتماً حتماً اونا رو هم میگم اما الان فقط همینا رو که گفتم استفاده کنید
سؤالى هم دارید بپرسید من حتماً جواب میدم
بعضى پست ها رو پاک میکنم و فقط پرسش و پاسخ ها رو میذارم تا دسترسى به مطالب و تجربیات دوستان راحت بشه.تجربه هاى شما رو هم با نام خودتون توى همین پست میذارم

⚜⚜⚜تجربیات شما:

Rozhan.rad:گندم با قلع دکتر عطاری بهم داد گفت با آب یا آبمیوه تازه بزن با کرم ضد لک شیرین بیان

Fattaneh66:عزیزم من خیلی چیزا رو تست کردم ماسک حنا و ماست خیلیییییی موثر بودخوردن کااسنی و شاتره ناشتا سفیداب زدن به صورت خوردن مکمل های خوب مثل وول وومن و زینک پلاس خوردن میوه هر روز خیلیییییی و سبزیجات خواب کافی ورزش نبودن استرس زیاد شوینده مناسب هم مهمه

عشق ماندگار:ترکیب گل شیراز وسدر استفاده کردم وبعداز اون بلافاصله خیاررنده شده وگلاب عااااااالی بود واسم+بخور نعنا خشک

امى گل:ماسک اب لیمو و نشاسته هم عالیه..اب و نشاسته رو روی حرارت ملایم گاز مخلوط کنید مثل فرنی میشه وقتی ولرم شد بزارید رو صورت رب ساعت بعد بشورید هفته ای دوبار الی سه باراستفاده بشه

نگار:سلام منم جزو افرادی هستم که صورتم چربه و جوش زیاد میزنه تجربیاتم:به علاوه از ماسکها و بخورها،جوش صورت باید درونی درمان بشه،خوردن سردیجات و ترشیجات رو به حداقل برسونیدرروزی یک استکان ابزرشک +یک قاشق چای خوری عسل روزی یک استکان عرق رازیانه(بجز روزهای پریود)حدودا دو ماه مصرف اب زرشک رو امتحان کنید برای پاکسازی خون عالیه و نتیجه خوبی داره(ابزرشک رو میتونید خودتون درست کنید،زرشک مخصوص ابگیری از عطاری تهیه کنید وبشورید و 1 روز بزارید داخل اب تا اماده بشه)

ارکیده:بهبود کارکرد کبد بهتره هر روز صبح ناشتا مخلوط یک لیوان آب ولرم و یک لیموی کوچیک و مصرف میوه و سبزیجات فیبر دار خیلی موثره.

میا: برای سیاهی دور چشم سیب زمینی خام رو ورقه کنید (مثل چیبس) بزارید موثره

آزاد؛من پوستم مستعد جوشه و با خوردن گرمی، نشستن پوست،نشستن آرایش،عرق کردن و دست زدن به پوستم و اصلاح جوش زیاد میزدم دکتر رفتم بهم صابون لایه بردار گلمر و محلول کلیندا
مایسینو داد که واقعا خوب بود کلیندامایسین یه محلول آنتی بیوتیکه که من صورتمو و جوشامو باهاش ضدعفونی میکنم صابون گلمرم خوب بود ولی بعد چند سال تاثیر معجزه وارشو برام از دست داد جوشام از زمانی که تصمیم گرفتم اصلاح صورتمو قطع کنم خیییلی بهتر شدن، حتی با اینکه بعد اصلاح صورتمو ضد عفونی میکردم بازم جوش داشتم،موهای صورتم کرکی و کمن واسه همین من دکلره‌کردم، اما پشت و دور لبمو بند مینداختم جوشام ۷۰٪ ناپدید شدن، من همیشه تو تابستون جوشای وحشتناکی داشتم که امسال صورتم مثا آینه ست چون براش خیلی زحمت کشیدم تو تاپیک فتانه جون، یه کاربر به اسم نیلوفر بهم صابون ضد لک و ضد جوش انجی رو معرفی کرد که وااااقعا ازش نتیجه گرفتم صابونشو از عطاری گرفتم ولی به کاربرای دیگه که پیشنهاد دادم به بعضیاشون نساخت و جوشای ریز زدن که میگفتن مال انجیه من هنوزم اگر صورتمو نشورم و گرمی مثل موز و گردو بخورم جوش میزنم ولی انجی برام کاری کرده که دیگه کرم پودر نمیزنم یه ماسک دیگه ام برام معجزه کرده که میام میگممیخوام ماسک شیرین بیان رو بهتون معرفی کنم
اینو تو همون تاپیک فتانه کاربر i gh یادم دادواقعا برای شفافیت و روشنی پوست موثر بوده هم من و هم مامانم امتحان کردیم عصاره شیرین بیان که سیاهه و مثل آلوچه ست رو از عطاری بخرین دقت کنین عصاره باشه نه پودرش یه چندتا تیکه کوچولو ازش جدا کنید و بندازین داخل یه فنجون یا استکان روش خیلی کم آب جوش بریزید و بذارید یه محلول غلیظ بدست بیاد یه کمی هم عسل اضافه کنید با پنبه بزنید به صورتتون و بعد یکساعت بشورید لطفا قبلش تست کنین به عسل یا شیرین بیان حساسیت نداشته باشین

Goli joon:دوستان عزیز.من میخواستم تجربه خودم رودرمورد منافذ باهاتون درمیون بذارم.من برای منافذم ۳هفته روغن هسته آلبالو گذاشتم خیلی راضی بودم البته منافذ من خیلی نبود اما همون مقدار کم هم خیلى خوب شدن

الهامم:قریبا یک هفته اس ک بخور بابونه ب پوستم میدم پوستمو ماساژ میدم بعدشم دوباره الوورا میزنم و ماساژ میدم یبارم بخور الوورا دادم اخر هر کاری هم پوستمو با اب سرد میشورم ک منافذش بسته بشه شاید سه یا چهار بار من بخور دادم امروز خواهرشوهرجان فرمودند پوستت روشن شده و صاف تر دو بار هم اسکراپ سفید کننده صورت زدم حالا نمیدونم تاثیر کدوم بوده ب نظر خودم کبرای ی هفته عالیه خواستم تجربه خودمو باهاتون ب اشتراک بذارم :)

نانایى:خودم تجربه نکرم ولی دوستم لک بارداری زد، بزرگگگ. بعد یه مدت رفت، ازش پرسیدم چیکار کردی، گفت پودر باقله رو با شیر یا ماست قاطی میکردم میذاشتم رو پوستم. نتیجش خوب بود.

Dayana:سونیا جون اومدم یه خبری به دوستان بدم که باعث تشویق دوستان به استفاده از ماسک پیاز بشه دوستان من خط اخمم با استفاده از این روند معرفی شده سونیا خانم خیلی بهتر شده و حتی پوستم سفتتر شده اولش فک میکردم تلقین ولی بعد که سرچ کردم فهمیدم که پیاز خاصیت لیفتینگ و کلاژن سازی داره و من با وجود اینکه 1 هفتس که این پروسرو شروع کردم واقعا دارم تاثیر مثبتشو میبینم و به شمام پیشنهاد می کنم

سارا زمانى:من میخوام واسه پوستاى چرب و جوشدار یه چن تا نصیحت کنم به دوستان؛اول از همه اینکه ماهایى که پوست چرب داریم باید تمام محصولاتمون حتى مرطوب کننده فاقد چربى oil free باشه ؛ و شوینده پوستمون ، ضد افتابون همه مخصوص پوست چرب بگیریم حالا چیزایى رو میگم که خودم نتیجش رو دیدماول واسه تیرگى ناحیه بیکینى تنها چیزى که نتیجه داد واسم آبایمو تازه + زرد چوبه بودتو حموم میزدم ٢٠ مین بعد کیسه و سفیداب ملایم من چون هرروز میرم حمام هرروزم میزدم و نتیجه داد زود....واسه جاى جوش هم اگه حوصله دارید نیم ساعت این ماسک عالیه عسل کمى + آب سیب زمینى واقعا خوب بوده واسم و اینو بگم واسه درمان هاى گیاهى حوصله ندارید بیخیال شید چون یه هفته دو هفته جواب نمیده ! و اینکه ١ روز بزنى ١٠ روز نزنى واسه خودتون برنامه بزارید و همزمان ماسکاى زیادى تو برنامتون نباشه که خسته شید و دلسرد؛مشکلاتتون رو اولویت بندى کنیدمثلا واسه پوست چرب اولین کار کنترل جوش زدنه این رو درمان کنید با چیزایى که دوستان میگن هر کدوم راحتیدبعد مرحله دوم از بین بردن جاى جوشاس جاى جوش و هر چیز تیره روى پوست نیاز به روشن کننده داره بهترین روشن کننده همون ویتامین c هست که تا دلتون بخواد توى لیمو ترش هست یه سرچ کنید تمام محصولات ضد لک معروف رو ترکیباتش رو بخونید غیر ممکن ویتامین سى و عصاره ى شیرین بیان توش نباشه دارم فعلا روى عصاره شیرین بیان کار میکنم ببینم گیرم میاد و تاثیرش چطوره حتما همینجا گزارش میدم پوستاى خشک لیمو زیاد بشون نمیسازه بهتره تعدیلش کنن مثلا با عسل ولى مثل بقیه چیزا در صورت حساسیت قطع کنیدعسل و لیمو خیلى خوبه کلا

Shirin asal nane:اما تجربه من موز برای چروک خیلی خوبه. من پیاز رو گه گاه میزنم حتی سیر ؛) جفتشون خوبند. من چای سبز رو هم میزنم که دیدم کسی اشاره نکرده واسه کاهش چربی صورت خیلی خوبه! دقیقا نمیدونم چی کار میکنه ولی خوبه. من انگور هم میزنم اونم خوبه، اینم دلیل نداره.اما من میخواستم مطلب دیگه ای رو بگم. از همه چی مهمتر طرز خوابیدنتون هست. سعی کنید رو به بالا بخوابید. این رو من از فرن یاد گرفتم. نمیدونم تو زندگی با فرن خانمه رو یادتون هست با نه؟ اون دو تا اصل برای جوونی داره ( تو سریال فکر کنم ٤٨ سالشه) یکی هر چی به صورتش میزنه به گردنش هم میزنه و یکی هم همیشه رو به بالا میخوابه رو به بالا برای من خیلی خوبه چون دکتر oz هم میگه روکش بالشتون رو هر هفته و خود بالش رو هر ماه بشورید. از طرفی مو هم که نباید به صورت بخوره پس طرز خوابیدنتون رو درست کنید هم جلوی چروک رو گرفتید و هم جوش رو

Elahe:بلوغ تا ۱۷-۱۸سالگی جوش میزدم اصلنم خوب نمیشد طوری که دیگه نا امید شده بودم از خوب شدنش بعد یجا این ماسکو خوندم هرشب استفاده کردم نمیدونم چقدر طول کشید اما جوشام باهاش خوب شدنیه قاشق آب پیاز + یه قاشق ماست + یه قاشق پودر جوانه گندم همه رو باهم مخلوط میکردم نیم ساعت تا ۴۵دقیقه روی صورتم میذاشتم براى رفع لکه های جوشامم از ماسک سیب زمینی خام رنده شده استفاده میکردم اینم عالی بود همه لکه هارو برد هم پوستم روشن میشد باهاش این هرچی بیشتر بمونه بهتره من ۴۵ دقیقه گاهیم یه ساعت میذاشتم بمونه

رز:یه شب در میون یه دونه پیاز رو رنده کن و آبش رو با مقداری عسل قاطی کن نباید زیاد شل باشه .نیم ساعت بمال روی پوستت .البته از چشمت اشک میاد ولی بعد از چند روز لطافت رو توی پوستت میبینی.البته که زیبا شدن و نگهدا ری از پوست دردسر داره .ماسک ماست و شاتره هم یه شب در میون .بعد آبکشی باید گلاب بزنی و هیچ وقت آب صورتت رو خشک کن .هر بار میخوای صورت بشوری یه مشت گلاب به صورتت بزن و ببین چقدر با آب خالی تفاوت داره .اگه حوصله داری هفته ای دوبار صبح هم صبح ها روغن نباتی بمال به پوستت وبعد ازیه ساعت بشور .این از افتادگی پوست جلوگیری میکنه

نغمه:ماست و نشاسته ذرت و شاهتره رو مخلوط کنید بزنید رو صورتتون
خیلی روشن کننده ست

کتایون:من با اجازه سونیا جون یه مطلبی بگم که خیلی تجربه خوبی ازش دارم ماسک عسل + گلاب + اب خیار بعد از سه چهار بار استفاده پوست مثل اینننننننه میشه عالیه انگار روشن کننده زدی

ارغوان67:خودم تجربش کردم و برام موثر بوده اینجا بگم من طبعم خیلی گرمه هر وقت گرمی زیاد بخورم بدنم دونه میزنه و خارش میگیره که موقته و زود میره اما ایندفعه دوهفته طول کشید هر چی هم خنکی میخوردم فایده نداشت به پیشنهاد مادربزرگم عرق شاطره و کنار و ماست قاطی کردم تو حمام بعداز اینکه خودمو شستم زدم به بدنم عالی بود تا الان تو ی هفته 3 بار زدم تمام جوش ها و قرمزی ها رفته پوستمم سفید شده حتی زیربغل و بیکینی هم زدم روشن تر شده خیلیم پوستم نرم شده به صورتمم زدم احساس میکنم لطیف و روشن شده

پرپین:برای روشن شدن رنگ پوست مقدری جعفری را در نیم لیتر آب به مدت 5 دقیقه بجوشانید و صبح و شب صورت خود را با آن بشوئید بعد از یک هفته پوست صورت شما روشن می شود.روشن کردن پوست 1فنجان آبلیمو + 15 قطره گلاب را مخلوط و هر روز با یڪ تڪہ پنبہ بہ پوست بمالید و پس از 15 دقیقه بشویید. o

مامان نیکى جون:منم چند تا تجربه بگم امیدوارم به دردتون بخوره.یخ هیچی به اندازه ی یخ پوستو منو روشن و شفاف و صاف نکرد منافذ رو هم به شرطی که مداوم استفاده کنید میبنده من روزط دو سه بار یخ رو برمیدارم و چون پوست صورتم خیلی نازک نیست مستقیمهر بار بیست ثانیه دودانی و خیلی اروم و بدون فشار به صورت دوارنی ماساژ میدم نتیحه اش فوق العاده هست علاوه بر این تو قالب های یخی ژل اوئه ورا و کمی اب لیموی تازه و یکی عدد خیار و عرق شاهطره تو میکسر مخلوط میکنم بعد میریزم تو قالب و میزارم فریز و هرشب قبل از خواب با یک قالب از این صورتمو ماساژ میدم میزارم یه ربع بمونه بعد صورتمو میشورم و میخوابم خیلی عالیه و خیلی خیلی راضی ام ماسک پودر شیرین بیان با نشاسته با کمی ماست و عرق شاهطره هم برای من عالیه هفته ای دوبار بخور میدم بعدش اینو میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706