2733
2739
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244538 بازدید | 2035 پست
سلام به همگی میشه لطفا یه آبرسان خارجی با قیمت مناسب بهم معرفی کنید برای پوست معمولی که پاییز و زمس ...

عزیزم سرم ابرسان هیالورونیک اسید تراست فوق العادس قیمتش ۳۴۶ ایرانیه تحت لیسانس لوزان سوئیس🇨🇭

خودم مشاورفروشم

همینطور کرمای ابرسانش سبک و زودجذبن قیمتش۱۵۹

سرم ابرسان تراست :

مرطوب کننده و ابرسان قوی پوست

پیشگیری از تشکیل چروک های پوستی

پرکننده چروک های سطحی پوست

جلوگیری از تبخیر نامحسوس اب

جوانسازی پوست

و...

کرم ابرسان مرطوب کننده تراست:

ابرسانی و حفظ رطوبت پوست

پیشگیری از چروک های پوستی

نرم کننده پوست

تغذیه پوست با مواد مغذی

سبک و زود جذب

نوع پوست چربش ترشح سبوم و چربی پوست رو هم کنترل میکنه

تمام محصولات تراست فاقد پارابن

...
اصلااا ابدا پوست چرب ومختلط خصوصا جوش دار نباید روغن بزنن فقققط روتین مناسب نوع پوست ک فاقد چربی هست ...

من موهامو دم اسبی بستم پیشونیم بلند شده انگار موهام رفته عقب

چیکار کنم  چی بزنم بهشون

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونیا پوست منم چرب جوشداره. تا حالا با هیچ روشی نتونستم جوشهام را کامل مهار کنم.فقط کم و زیاد میشند

پیشنهاد میکنم حتما از کرم ضد آفتاب و کرم مرطوب کننده در برنامه پوستیتون استفاده کنید

instagram: sina_kiaaan
2728

برای مراقبت از پوست حتما باید از مشاوره پوست و مو کمک بگیرید به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولنتاین مشاوره رایگان برای پوست و موهات گذاشتم تا دیر نشده به این شماره تو واتساپ پیام بده و از این فرصت طلایی استفاده کن 09045131352 

لطفا برا قرمزی جوش و جای جوش بگو پست اولو،مشکل خیلیاست

میتونین از ماسک های ورقه ای ضد جوش، سرم صورت های مخصوص این مشکل استفاده کنین اگر راهنمایی دقیق تر میخواین بفرمایین اسم محصولات رو بگم بهتون

monzho.ir
میتونین از سرم نیاسینامید اسید اوردینری استفاده کنین

قیمتش چنده عزیز

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗
2738