2737
2739
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244544 بازدید | 2035 پست
من میرونیدلینگ و هایفوتراپی میرم کلينيک پوست و ليزر ادونيس تو گیشا  خیلیم قیمتاش خوبه نسبت به ج ...

عزیزم میکرونیدلینگ جلسه ای هزینش چقد شد برات

کلم الناس علی قدر عقولهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام❤😘 من عاشق این جور تاپیک هستم❤😍 من می خوام تا عید یک تغیر اساسی در پوست صورت و اندامم ایج ...

سلام دوست عزيز ميشه بگيد زغال فعال إز كجا ميگيريد برا سفيدي دندان 

2728
من چند روز پیش رفتم کلینیک سیب سرخ تو پاسداران برای بوتاکس با اینکه به شرط دیدن مارک بوتاکس رفتم اخر ...

تحقیق کردی؟ چه مارکی خوبه ؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
من منافذ پوستم بازه هر کاری میکنم بسته نمیشه یعنی از وقت بخور گرفتم ا ینجوری شدم چیکار کنم؟ در مان ...

منم دقیقا از بخور گرفتن این بلا سرم اومد ... بخور بابونه میدادم..فکر میکردم خیلی کار خوبیه .. ولی همه منافذ صورتم رو باز کرد 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2740

سلام دوستان من تازه این تاپیکو پیدا کردم. لطفا اگه تجربه ای دارید کمک کنید. 

من پوست خیلی خوبی داشتم اصلا نه حساسیتی نه جوشی هیچی چندماهه که حساسیت پوستی گرفتم بدنم دونه میزنه میخاره. وبعد اصلاح پوستم مثل لبو میشه کسی دلیلشو میدونه از دمتر رفتنم متنفرم. این میتونه به دلیل استخر رفتن باشه؟؟

سلام دوستان در کنار همه این ماسک ها و رسیدن به پوست ها یک نکته خیلی مهم استفاده از لوازم آرایش خوب و سالم هستش. لوازم آرایش هایی که لیبل وزارت بهداشت دارند. حتی بعضی از اونها ار مواد معدنی هم داخلشون دارن که به پوست و زیبایی آسیب نمیزنه و چهره رو جوون نگه میداره 

اهمیت این موضوع خیلی مهمه من خودم خیلی تعغییر کردم از وقتی این نکته رو رعایت کردم

سلام سونیا خانم من چند سالی است که پوستم خیلی وضعش خراب شد و هر که هر چه گفت استفاده کردم رفتم دکتر پوست و یک لوسیون شستشوی صورت هربکس و  یک کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده بنام هربکس را برام نسخه کرد و باور کنید که در دو سه روز اول مصرفم خیلی پوستم خوب شد و متوجه شدم که خیلی پوستم حساسه و الان حدود یک ماهه که مصرف می کنم خیلی راضیم  

سونیا پوست منم چرب جوشداره. تا حالا با هیچ روشی نتونستم جوشهام را کامل مهار کنم.فقط کم و زیاد میشند

سلام الان من به سونیا جان نوشتم پوست منم چرب و خیلی چیزا رو استفاده کردم ولی خیلی پوستم خراب شد تا دکتر رفتم و لوسیون شستشوی صورت هربکس و یک کرم ضد حساسیت و ترمیم کننده برام نوشت خیلی خوب شدم بگیر حتما امتحان کن 

لطفا برا قرمزی جوش و جای جوش بگو پست اولو،مشکل خیلیاست

بله مشکل خیلی هاست ولی باید یا دکتر بریم و یا برند خوب استفاده کنیم من کرم شتر مرغ پرمون توصیه می کنم برای من خیلی خوب بوده مدتی هست که استفاده می کنم 

من ماسک جوانه گندم با قلع دکتر عطاری بهم داد گفت با آب یا آبمیوه تازه بزن با کرم ضد لک شیرین بیان

بساز نساز داره برای پوست من توصیه می کنم که کرمی و استفاده کنید که تولید کنندش معتبر باشه و یا دکتر بهتون توصیه کرده باشه من خودم کرم شتر مرغ پرمون استفاده می کنم البته دکتر بهم توصیه کرده من هم به شما توصیه می کنم 

2706