2737
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2767 بازدید | 146 پست

نه بابا بخوره تو سرش 

گوه ترین شب زندگی ام بود

اول خب گدا بازی درآورد ن یه آرایشگاه خوب رفتم ن لباس عروس خوب پوشیدم 

بعدم گفت برمی ده تا عمس بگیریم گفتم سگ خور نمیخوام کنسل کن با این آرایشی ک ارایشگر سر کوچه کرده عکس برا چی بگیرم پولات بذار جیبت ولخرجی نشه

تو‌تالارم همش قسمت مردونه بود اخرمش هم ک اومد آجی هاش و ننه اش باهاش رقصیدن منم فقط تماشا 

فیلم بردارم کلا یه دوربین داشت همش مردونه گرفت همون پنج دقیقه آخر شب اومد زنونه ک اصلا من تو فیلم نیستم 

آخرشم مادرشوهرم گفت باید بیان خونه ما بخوابند شب اول رو من برد خونه اش 😐

منم ب خودم اعتماد داشتم رفتم کفتم جهنم و ضرر دهن گشادش بسته باشه زد و منم ارتجاعی بودم و یه قطره خون نیومد 

حالا بیا بگو جمع اش کن 

کیه ک باور کنه 

خلاصه مادرش داد و هوار آاااای دختر نبود 

شوهرم زد تو گوش مادرش ب همه حرکات گوش کردم خون ب دلش کردم سر خرید سر همه چیز دیگ تهمت نزن ما دیده شناخته رفتیم خاستگاری همین آدمی نیست میدونم پاکه میشناسمش 

خلاصه کاش همون شی زندگی من تموم میشد نمی‌رسید ب پونزده سال فقط عمرم تموم شد خانواده شوهر خیلی اذیتم کردن و میکنند هر چقدم شوهرم وایسته تو روشون بازم اونا حیله و مکرشون زیاده ارزش نداشت این همه اعصاب خوردی این همه سال زندگی 

قصه زندگیتو خوندم. چقدر سخت بوده آفرین بهت ک بازم. آنقدر قوی بودی  از خانوادت خیلی خوشم اومد چ ...

قربونت عزیزم ممنونم نظرلطفتون فقط میخواستم بدونی مادرشوهرمنم کم بدی بهم نکرده تازه نصف اون اذیت هاروتایپ کردم برات ارزوی موفقیت میکنم وامیدوارم همیشه بخندی وزندگیت بروفق مرادت باشه♥♥♥

گاهی انسانم آرزوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا بخوره تو سرش  گوه ترین شب زندگی ام بود اول خب گدا بازی درآورد ن یه آرایشگاه خوب رفتم ...

ولی بازم دم شوهرت گرم هواشوداشته باش بعضی ازمرداحتی جرات ندارن به مادرشون بگن بالاچشمت ابرو

گاهی انسانم آرزوست
نه بابا بخوره تو سرش  گوه ترین شب زندگی ام بود اول خب گدا بازی درآورد ن یه آرایشگاه خوب رفتم ...

خاک بر سرش ک. تهمت زده به تو چ پیر سگ. ک اصلا خون اومد یا نه 

ببخشید اعصابم خرد میشه 

من با اینکه خیلی یادم ولی ی روز مادرشوهرم همچین حرفی بزنه خشتکشو میکشم سرش و تو میدون لختش میکنم

2731
ولی بازم دم شوهرت گرم هواشوداشته باش بعضی ازمرداحتی جرات ندارن به مادرشون بگن بالاچشمت ابرو

باور کن شوهرم ارزششو نداشت ته تهش پسر همون پدر و مادره با هفت تا خواهر شوهر از خودشون گرگتر 

شوهرمم شده بارها ب خاطر مادر و خواهراش منو زده 

این زن پر مکر و حیله ست هنوزم دیت بر نداشت مار زبونش بزنه خستم کرده فکر فرارم از دستشون

2738

عزيزم الان بگم خيلي رمانتيك بوده

شما ناراحت ميشي..

يا بگن نبوزه

چه حاصلي براي شما داره..

ازين به بعا سعي كن جوري بسازي كه دلت ميخواد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من که یبار ده روز مونده به عروسیم همه چی هم آماده بود به خاطر کرونا همه چی بهم خورد..دیگه دو ماه بعدش یه عروسی مختصر تو خونه پدر بزرگم گرفتیم ..فرداشم پرواز داشتیم شهر شوهرم اینا ..شبشم که برنامه بود رمانتیک که نبود هیچ همش درد و اعصاب خوردی بود وکار  نصفه نیمه ..فرداشم هیچی تو خونه نداشتیم فقط ظهر یه تخم مرغ درست کردیم خوردیم تا شبش که رفتیم خونه مادر شوهرم اینا خاله شوهرم دمپخت گوجه پخته بود مثل قحطی زده ها دمپخت خوردیم،🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا دوستت دارم

جالب نبود کلا با شوهرم کمی بحث داشتیم چون خونه خودم شهرستان بود شب خونه پدرشوهرم موندیم خونه رو خالی کردن برامون منم پر ی و د بودم و نشد 

خسته برگشتیم خونه شوهرم از ناهار ک داشتن پیتزا سهمم گنارگذاشته بود اورد خوردیم خیلی بم چسبید 

همین

واژینیسموس بودم الان ماماندوقلوهامم 🥴🥴  

ما شبش از خستگی بیهوش شدیم تا فردا ظهرش، مامانمم راه دور بود خودم گفتم نیازی نیس صبحانه بیاره ، فیلم عروسیمونم افتضاحه چون اصلا آتلیه ی خوبی نرفتیم و من فقط بابت فیلمبردارمون حرص خوردم تا چندسالم نمیرفتیم دنبال فیلم عروسیمون دیگه بعدچندسال رفتیم فیلم رو گرفتیم هروقت یادش میفتم حرص میخورم ، اما لباس و آرایش و تالارو غذا و این چیزام خدایی عالی بود خوش گذشت فقط اتلیه تررررر ک اونم لجبازی خانواده شوهر😒🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2706