2737
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2825 بازدید | 146 پست
4 سال از ازدواجم گذشته همسرم فکر کنم 2 بار فیلم عروسیمون رو دیده  بیخیال بابا

چرا نگاه نمیکنین 

یعنی فیلم عروسی جالب نیست؟ 

البته من چون اون اویل دلخوشی نداشتم دوتا عکسم ک گرفتم خیلی کم دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی از تو رویا بیا بیرون. بنظرم اون شبی که عروس داماد خوشحالن شب عقدشونه نه عروسی. والا الان که دی ...

آیا مثلا اینکه من عروسی نداشتم برای همون خانوده ‌شوهرم انقد اذیتم کردن؟ 

آیا مثلا اینکه من عروسی نداشتم برای همون خانوده ‌شوهرم انقد اذیتم کردن؟ 

اخه اسی چه ربطی داره؟

من اصلا دوست نداشتم عروسی بگیرم خانواده همسرم قبول نکردن.

فکرای چرت و پرت نکن عزیزم.

عروسیای الان جز اعصاب خوردی و استرس و دلخوری هیچی نداره والا.

ناراحت نباش و واسه این چیزای بی ارزش غصه نخور.

شان تو خیلی بالاتره

2731
چرا نگاه نمیکنین  یعنی فیلم عروسی جالب نیست؟  البته من چون اون اویل دلخوشی نداشتم دوتا ع ...

نمیدونم چرا همو دوست داریم ولی حوصله نداریم خب ی بار دیدیم دیگه باز ببینیم که چی بشه خخخ 

خدایا شکرت
ن بابا فقط همون روز عقد ک بله میگی اون ثانیه قشنگه  ماهم عروسی نداشتیم اصلا عکس گرفتیم  ...

عجب

پس بیشتریا مث منن

من قبلا مثلا تو اینستا فیلم عروسی میدیدم همش حسرت اینو میخوردم چقدر عاشقانه همو میخوان والان میرن خونشون شوهرشون براشون شب رویایی میسازه

منم می خوام فقط برم آتلیه بدون مراسم ولی خیلی نگرانم که بعداً پشیمون نشم از اینکه عروسی نگرفتم. شما ...

در حد یه شام کوچیک بگیر

اتلیه هم برو فقط عکس بگیر

ماکه کلن یه بار فیلمو نگاه کردیم

فیلم ب درد نمیخوره

میشه برای سلامتی تو راهیم دعا کنین؟🤰🏻❣️
2738
آره بابا 😅 مردا میدونی چرا انقد راحتن؟ چون عقل ندارن 😅 فکر میکنن چون زاییده دیگ خیلی مقدسه

قربون دهنت طلا بگیرم 

چون زاییده خیلی مقدسه عالی بود

نمیدونم چرا بی دلیل تعلیق شدم دیشب فقط توی تاپیک های التماس دعا برای همه آرزوی خوب کردم 😐
عجب پس بیشتریا مث منن من قبلا مثلا تو اینستا فیلم عروسی میدیدم همش حسرت اینو میخوردم چقدر عاشقانه ...

ن بابا من و شوهرم عاشقانه ازدواج کردیم ولی اولین شب ک آمدیم خونمون پشتشو کرد ب من خوابید🤣🤣🤣 کلا تا ۴ ماه هم همش دعوا بود چ عاشقانه ای خواهر

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
اخه اسی چه ربطی داره؟ من اصلا دوست نداشتم عروسی بگیرم خانواده همسرم قبول نکردن. فکرای چرت و پرت نک ...

من خیلی عروسی تو فامیلمون شد حسرت هیچکسی رو نخوردم 

ولی برای عروسی جاریم ی غمی تو دلمه نه ک حسادت کنم اصلا وابدا 

میگم کاش شوهرم یکمی بیشتر هوای منو داشت اون موقع 

وقتی میبینم برادرشوهر تو روی مادرش بخاطر جاریم وایمیسه وچسد بدو بدو میکنن برا  عروسی و رقص تمرین میکنن دلم میگیره فقط همین 

من متاسفانه مادرمم باهام یکم بد تا کرد

اصلا براش مهم نبود من عروسی داشته باشم یا نه 

ولی مادر جاریم سفت وسخت وایساد گفت باید عروسی بگیرین

من خیلی عروسی تو فامیلمون شد حسرت هیچکسی رو نخوردم  ولی برای عروسی جاریم ی غمی تو دلمه نه ک حس ...

عزیزم تو فقط ظاهر زندگی و خوشی اونارو میبینی.

انقدر خودتو درگیر نکن بخدا عروسی هیچی نیست اسی.

من شوهرم تک فرزنده و خانواده ثروتمندی داره عروسی خوبی گرفتن و کلی مهمون و.....ولی واقعا هیچ چیز خاصی نبود بخدا.

نمیدونم دیگ‌چی بگم ‌که باور کنی عروسی فقط از دور  و برای مهمونا قشنگه صاحب مجلس و عروس داماد فقط پدرشون درمیاد.

منکه انقدر خسته و له بودم که هیجی از عروسیم نفهمیدم هیچی!

ولی تو فامیل میگن عروسیت خیلی خوب بود و خیلی محشر بود و.....من فقط بهت زده نگاشون میکنم و با خودم میگم پس چرا بنظر من اینجور نبود!

بذا یکم از زندگیت بگذره بعد انقدر چیزای مهم تری برای فکر کردن داری که یادت نمیاد عروسی گرفتی یا نه!🤣🤣🤣🤣

بنظر من بهترین و قشنگ ترین شب؛ شب عقدمون بود.

با اینکه ساده بود ولی خیلی خوب بود

2706