2733
2764
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 92 پست
خیانتش در چ حد بوده شوهر من با زنهای پولی میخوابیده اونم هر ماه چند بار زنهای مختلف

شوهر من راه دور کار میکنه و کم میاد خونه،اگه با کسی رابطه داسته و داره نمیدونم...من فقط چت دیدم ازش و اینکه تو یه سایت اسم و شماره تلفن گذاشته بود که زن های بدکاره باهاش تماس بگیرن.

به خدا اگه جای ایشون باشی و بری

از کجا می‌دونی گل؟؟

خط قرمز انسان ها با هم فرق می‌کنه

شما جای من نیستی 

من ۸ سال تو زیرزمین با همسرم زندگی کردم 

۵ سال تو یه خونه که آشپزخونه نداشت 

تو هر سه زایمانم تنها بودم همسرم ماموریت بود 

کلا هم همسرم بسیار بد اخلاقه تقریبا

و هزار مشکل که از حوصله بحث خارجه اما برای من اصلا مهم نبود با اینا می‌سازم 

مواردی که یک دهمش تو هر خانومی به طلاق میرسه 

اما خیانت در حد تار مو برای من بخشیدی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیانت زیاد شده از بس بی‌حجابی زیاد شده

مردی ک چشم و دلش سیر باشه با حجاب کسی چشمش نمیلرزه…

فقط مردی با بی خجابی ی زن چشم و دلس میلرزه ک یه بی ناموس و ندیده باشه

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
از کجا می‌دونی گل؟؟ خط قرمز انسان ها با هم فرق می‌کنه شما جای من نیستی  من ۸ سال تو زیرزمین ...

الان چه جوری انقدر بهش اعتماد داری؟

مطمئنی اون قد یه تار مو هرگز پیش نیومده؟

حرف من اینه که خط قرمزای ما آدما وقتی در موقعیتش قرار بگیریم به هزار ویک دلیل میتونه تغییر کنه 

خودمم یه روزگاری دقیقا حرف شما رو میزدم

🌷
امیدوارم بر ای هیچ زنی پیش نیاد. تو هم مثه همه زن هایی که مادر شدن میسوختی و می ساختی

چه کسی این فکر غلط رو آموزش داده که چون مادری بسوزی و بسازی یعنی گذشت داری و مادر خوبی هستی ؟؟

خانوم ها بدونن هر گذشتی برای بچه ها خوب نیست شما تو سری خوردن و پایین اومدن شأن رو به بچه ها یاد میدید هر گذشتی که خوب نیست 

اتفاقا گاهی مبارزه و حق خواهی یاد دادن برای آینده بچه ها مفید تره

مردی ک چشم و دلش سیر باشه با حجاب کسی چشمش نمیلرزه… فقط مردی با بی خجابی ی زن چشم و دلس میلرزه ک یه ...

بخدا بهترین مرد هم ک خیلی زنشو دوست بدارم زنی ک زبان ترگل ور گل کرده باشه توجه بش میکنه. والا من خودمم با حجاب نیستم زیاد ولی کلی گفتم

میخوام وقت مشاوره بگیرم و صحبت کنم و سعی کنم آروم باشم تا تصمیم درست بگیرم ولی میدونم داغش به دلم مونده و حتی اگه شوهرمم ول کنم دیگه به کسی اعتمادی ندارم تو خر چیزی شک به جونم میوفته

دقیقا اگه کسی زیر بار خفت نره بچه ازش یاد می گیره که زیر بار خفت نره 

من یادم میاد شوهر خالم با خالم خیانت می کرد همه فامیل فهمیده بودند ولی خالم جدا نمی شد و باهاش زندگی می کرد وهمیشه هم می گفت گول خورده حتی مامان بزرگم هم می گفت بیا ساپرتت می کنم ولی قبول نمی کرد 

الان دخترش ازدواج کرده و شوهر دخترش از شوهر خالم بدتره و طلاق نمی گیره 

یه سری بهش گفتم چرا تحمل می کنی گفت همه مردا همینن و من برم باید چیکار کنم باید تحمل کنم 

مادر خیلی نقش مهمی داره تو تفکر بچه وقتی یه مادری این تفکر تو ذهن بچش درست می کنه مرده دیگه همه همینن عقلشون تو چشمشون اون خانم فکر می کنه مسعول قبول کنه و حرفی نزنه و طبیعی 

و همینجورم تو پسرا تاثیر می زاره و اون ها هم فکر می کنند خیانت حق طبیعیشون هست

سلام عزیزم  من جای شما باشم نمی بخشم چون آثار خیانت تو زندگی باقی می مونه و هیچ چیز مثل گذشته ...

حتی من چت ساده و حرفاشونم رسمی بود نتونستم چند ماهه فراموش کنم یهو پیش شوهرم یا تو خلوت بغصم میترکه گریه میکنم از اعصاب مریض شدم دارم داروی اعصاب میخورم

2706