2733
2764
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 92 پست
اشتباهه یه فرصت بدم بهش؟

ببین بعضی وقتا آدم با یه اشتباه ۱۹ نمیشه،بلکه صفر میشه،اگه دو تا بچه ازش داشتی بهت میگفتم صبر کن بچه هات بزرگ شن بعد ترکش کن ولی الان میگی بچه نداری و اون بچه دار هم نمیشه،پای چیه این آدم موندی،از کجا معلوم بیماری مقاربتی نگرفته باشه،جونتو بردار فرار کن،اگه در حد چت و لاس بود میگفتم بش فرصت بده ولی الان....

موافقم باحرفت من خودم ترس ازدست دادن خانوممو دارم یعنی ارزو دارم قبل خانومم بمیرم

بمونید برا هم عشقتون پایدار...همسر منم همینو میگه همیشه ولی خیانت کرد منم مجبور شدم ببخشم ولی فراموش نمیکنم هیچ وقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط موندم اگر شما یک دهم این کار رو با نظافت چی ساختمون کرده بودید الان یا سرتون رو بریده بودن یا گلوله بارون زیر خروارها خاک بودید...

دلیل این آقا برام مهم نیست قلب شما مهمه 

با خودتون رو راست باشید این آدم ارزش بخشش داره یا نه

خود من با ۳ تا بچه نصف این باشه یک روز نمیمونم...محااااله

کسی که خودش می خواست ثابت کنه نمی رفت خیانت کنه  گولش به هیچ وجهه نخورید  ایشون فکر نمی ...

چی کار کنه الان؟

بچشو آواره کنه؟

اصلا بعد از این اتقاق به کسی دیگه هم میتونه اعتماد کنه ؟

🌷
من فقط موندم اگر شما یک دهم این کار رو با نظافت چی ساختمون کرده بودید الان یا سرتون رو بریده بودن یا ...

امیدوارم بر ای هیچ زنی پیش نیاد.

تو هم مثه همه زن هایی که مادر شدن میسوختی و می ساختی

گلم منم دوسال پیش شوهرم بهم خیانت کرد در حد تلفنی من بخشیدم حتی من زنه رو ندیدم ولی ازاونه روزهه در عذابم شوهرم نذاشت برم همش گفت ببخش درستش میکنم کاری میکنم یادت برهه ولی همش هفته اول بود. دیگه خیانتی ازش ندیدم ولی حالم همش بده حتی تو لحظه های خوبم یادم میاد بهم میریزم همش میگم اون زنه چه شکلی بود...امشب هم یادم اومد گریه کردم دلیلش پرسید گفتم بخاطر این موضوعه حالا اون برام قیافه گرفته و فاصله گرفته ازم

من فقط موندم اگر شما یک دهم این کار رو با نظافت چی ساختمون کرده بودید الان یا سرتون رو بریده بودن یا ...

شوهرش ب اسی همون گفته ..گفته اگ تو خیانت میکردی با اسلحه ......ولی الان انتظار ببخشش داره با یه غلط کردن ماس‌ مالی کرد

2706