2733
2739
عنوان

جواب بی بی چک🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیکنممم 

افرین

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
2731
تلقین کردی..‌. شایدم چاق شدی😁 ولی هرچیه بارداری نیست😁

خداکنه چون اگ چیزی باشه باید خودکشی کنم یا میکشنم🥺ب خدا اصن اخه ب پشت مالید ببخشیدا ی لحظه فقط ب جلو برخورد داشت نزدیک ارضا شدنشم نبود میگ اصن نیومده بود پیشابم

خداکنه چون اگ چیزی باشه باید خودکشی کنم یا میکشنم🥺ب خدا اصن اخه ب پشت مالید ببخشیدا ی لحظه فقط ب جل ...

دیگه نکن این کارو

این دفعه گذشت...ولی دفعه دیگه معلوم نیست به خیر بگذره

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
از استرس اسحال شدی بیخیال شو دیگه بچه دار شدن که الکی نیست دخدر جان ، زندگیو به خودتو اون پسر بدبخت ...

اونم میگ هرچی سرت اومده ازین استرسه میگ کاری کردی از هرچی رابطه جنسیه بدم اومده 

خب اخه دست خودم نیس حداقل عقد بودم انقد نمیترسیدم همش دوستیم برا اولین بار اون علطو کردم اینجوری سرم اومد😭

2740
اونم میگ هرچی سرت اومده ازین استرسه میگ کاری کردی از هرچی رابطه جنسیه بدم اومده  خب اخه دست خو ...

تو این سایت هم میچرخی هی تاپیک بارداری میبینی بدتر میشی 😄

نگران نباش هیچی نیست شکم آدم بعضی وقتا الکی بزرگ میشه 

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
چند وقته اقدامی؟

چهار ماه

مشکل کم تحرکی شوهرم داره این ماه دارو مصرف کرده ببینم چی میشه 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20