2737
2734
عنوان

جواب بی بی چک🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا حس میکنم لگد میزنه تازه ضربان قلبم داره😅😭

پس به فکر سیسمونی باش😂

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740
والا ما ده بار اقدام میکنیم سه کیلو آب میریزیم توش باردار نمیشیم 

🤣🤣🤣🤣🤣

آتلیه انلاین_ادیت عکس با کمترین قیمت / چاپ رو تیشرت و ماگ و پیکسل و تابلو فرش  و چاپ عکس موبایلی  / عکس هایی از کوچولوتون دارین که  پشت صحنه خوبی ندارن؟ عکساتون با لباس های خوبی نیست ؟ از نی نی ها ماه‌گرد نگرفتی ؟ تولده نه کیک خریدی نه لباس ؟ اصلا نگران نباش فقط با ۲۰ هزارتومن عکس هارو آتلیه ای تحویل بگیر با هر بک گراندی که  دوست داشته باشی ( افراد نیازمند تخفیف ۵۰ درصدی ) 
غلططط کردمممم

دیگ از این قلطا نکن😪💔

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
انقد بلا سرم اومده بعد اون اتفاق درد اطراف نافو الان ۵۰ روزه معذرت میخام اسهالم اصن ی وضعی

دکتر برو

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕