2737
2739
عنوان

اگه میخواستید سم ترین لحظه عمرتون پاک شه اون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 41 پست
روزی ک اینستا رو نصب کردم کاش هیچ وقت نصب نمیکردم

چرا مگه چیشد

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

3سال از زندگیم جزو سمترین سال های زندگیم بود 

دلم میخاد اون 3سال اصلن نیست و نابود شه😬

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون گفتی چند سال پیش کراشت بوده گفتم الان اکست شده  با چه اهنگی میرقصیدی  چادرت رو دیدم ...

کراشم بوده دوست نبودیم هیچ وقت اون اصلا نمیدونه دوستش دارم 😂😂🤦🏻‍♀️

یکی از اهنگای اندی بودد

کاش اون لحظه رقصم تو فیلم ناپدیدددد شه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2731
نصف دوران عمرمو باید حذف کنم ازبس رفتارای چیپ و سم داشتم ماشالله یکی و دوتا نیست که

منم رفتارای سم کم نداشتم

ولی لین یکی خیییلی افتضاحه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🥲

چه اتفاقی

پلیس منو اشتباهی با یه پسر دیگه گرفت بابام کتکم زد تا رسیدیم خونه گفت باید ازدواج کنی و کردم

تازگیا مد شده همه میگن:میخوایم آدم‌های سمی زندگیمون رو کنار بذاریم ولی هیچکس نمیگه: میخوام روی خودم کار کنم تا آدم بهتری باشم همه به شکل نارسیستی تصور میکنن بهترینن و بقیه مقصر و گناهکار...! شاید خودت آدم سمی دیگرانی،روی خودت کار کن.
2740
اگه میتونستم پونزده تا نوزده سالگی مو کلا حذف ش میکردم سم ک نبود لا مصب اسید خالص بود نمی‌دونم چرا ا ...

من همیشه خوب بودما ولی تو اون عروسی نمیدونم چرا انقدرررر جو گیر شدمممم

پلیس منو اشتباهی با یه پسر دیگه گرفت بابام کتکم زد تا رسیدیم خونه گفت باید ازدواج کنی و کردم

چه شرایط سختی بوده

چند ساله ازدواج کردین چند سالتونه؟

اخلاقش خوب نیست؟

چه شرایط سختی بوده چند ساله ازدواج کردین چند سالتونه؟ اخلاقش خوب نیست؟

۱۱ ساله ازدواج کردم اخلاق که نداره پولم نداره تنها چیزی که داره دو متر زبون نیش داره

تازگیا مد شده همه میگن:میخوایم آدم‌های سمی زندگیمون رو کنار بذاریم ولی هیچکس نمیگه: میخوام روی خودم کار کنم تا آدم بهتری باشم همه به شکل نارسیستی تصور میکنن بهترینن و بقیه مقصر و گناهکار...! شاید خودت آدم سمی دیگرانی،روی خودت کار کن.
۱۱ ساله ازدواج کردم اخلاق که نداره پولم نداره تنها چیزی که داره دو متر زبون نیش داره

نمیدونم چی بگم فقط امیدوارم خوشی و نشاط به زندگیت برگرده❤️

مثلا خاستی دلبری کنی 

وای خیلی سمه هر وقت یادم میاد میخوام خودمو بکشممم🥲🥲😂

2706