2733
2739
عنوان

از عشقم این درخواست داشته باشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 79 پست
ی بار با یه خانمه دعوا کرد من بعد اون دیگه چیزی نگفتم بهش گلی امروز زدم سیم اخر😂😂😂

انقدناراحتیش کریم رفت فک نکنم دیگه جواب بده اسی به خدا منظوری نداشتم فقط میگم این مرتیکه دروغگو ارزشش رونداره فک کنم مدت زیادیه باهشی و بش واستگی پیدا کردی ولی اگه خیلی مدته بنظرم یا مطمعن شو قضیه چیه یا وقتت رو تلف این ادم نکن وبزاریرو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من آقا هستم.  از همین الان میگم اگر تا الان ندیدیش و از نزدیک باهاش حرف نزدی بدردت نمیخوره.&nbs ...

یه سوال بپرسم عمو چرا بعضی مردا وقته زنارو میگیرن بیخود؟خودشون خوششون میاد وقتشون تلف شه؟انگار تجربه دارین

2740
من آقا هستم.  از همین الان میگم اگر تا الان ندیدیش و از نزدیک باهاش حرف نزدی بدردت نمیخوره.&nbs ...

👍👍

گاهی اوقات دِلِت از کَسی میگیره کِ... فِک میکَردی با هَمِه فَرق دارِه:) ️ 
وقت زمان اخه خوب سردرمیارین قبلا فک میکردم مردام مثه زناتونت دنباله نیمه گمشودشونن ولی انگار شمابهتر ...

نه اصولا اگر کسی واقعا بخواد ازدواج کنه حتی اگر مجازی طرف رو پیدا کنه سریع قرار حضوری میزاره اگر قرار نزاشت سرکاریه

نه اصولا اگر کسی واقعا بخواد ازدواج کنه حتی اگر مجازی طرف رو پیدا کنه سریع قرار حضوری میزاره اگر قرا ...

پس ایکه میگن بی اعتمادن و اینا الکیه؟شماخودتون اعتماد داریدمن که اصلا نمیتونم اعتماد کنم اگه همچین کاری کنن و ازچت وارد بشن

پس ایکه میگن بی اعتمادن و اینا الکیه؟شماخودتون اعتماد داریدمن که اصلا نمیتونم اعتماد کنم اگه همچین ک ...

گفتم اگر واقعا بخوان ازدواج کنن باید حضوری همو ببینن و بشناسن . معلومه که مجازی نمیشه اعتماد کرد .‌ولی خیلیا توی مجازی همو پیدا میکنن ولی برا شناخت قرار حضوری میزارن

گفتم اگر واقعا بخوان ازدواج کنن باید حضوری همو ببینن و بشناسن . معلومه که مجازی نمیشه اعتماد کرد .‌و ...

خیلیا هم هستن که شکست میخورن مجازی خیلی بیش از نصفه مواقع غلطه البته هرکی فرهنگه خودشو داره من موردای زیادی رو دیدم که جواب نمیده ممنون ازجوابتون موفق باشین

با اسم و عکس یه نفر دیگه که دکتر حاذقی هم هست اسی زو گول زده

نه حتی این زحمت رو هم به خودش نداده که عکس و اسم مطابق باشند. اسمی که داده رو استارتر سرچ کرده و عکس یه نفر دیگه رو میاره که از نظر قیافه و سن‌وسال با عکسهایی که خودش میفرسته متفاوته

2706