2733
2734
عنوان

نمیدونم مشکلم چیه

50 بازدید | 11 پست

بچه ها من خواستگار تو دانشگاه ندارم

احساس میکنم حتما زشتم یا بداخلاق یا بد تیپ ام.

حجاب اینام کامله ولی چادری نیستم  

برا همین طبیعیه رل پیشنهاد نباشه

ولی ی سری مذهبی هامون ک واقعا میدونم مثلا اون قدر مثبت ام نبودن خواستگار داشتن ازدواج کردن اونوقت من هیچی

چرا واقعا؟ چ مشکلی دارم ینی؟ .

عکس بده ببینیمت

بعدم ک نباید حتما بری دنبال این چیزا .. دانشگاه رو چرا می‌ریزید تو ازدواجها😂

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکس بده ببینیمت بعدم ک نباید حتما بری دنبال این چیزا .. دانشگاه رو چرا می‌ریزید تو ازدواجها😂

نه عکس نمیشه اخه

والا بچه ها میگن زشت نیستی

ی سری میگن معمولی

یه سری میگن با نمکی

کلا اعتمادی نفس قیافه ندارم

نمیدونم اخه میگم اگ مشکلی دارم حلش کنم کلا با پسرام زیاد حرف نمیزنم اصلااا

خب همونه دیگه 😁

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2740