2737
2734
عنوان

پیری زودرس پوست با این اشتباهات

3308 بازدید | 35 پست
مراقبت_پوست_صورت ‌⭕️پیری زودرس پوست با این اشتباهات👇👇👇 🌻لایه برداری زیاد پوست ,  شستشوی زیاد پوست ,  انتخاب نادرست کرم ضدچروک ,  استفاده از مواد آرایشی قدیمی,  عدم استفاده از کرم مرطوب کننده , پاک نکردن آرایش,  تمیز نکردن قلموهای آرایشی و بسیاری موارد دیگر در ایجاد چین و چروک روی پوست نقش دارند و می توانند باعث پیری زودرس در شما شوند. ✅👈مصرف کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید همچنین از روغن های گیاهی مانند روغن زیتون و روغن بادام نیز غافل نشوید.
بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا من خودم به این نکات رسیدم اولین قدم شناخت پوسته من سالها پوستم لک داشت و من نمیدونستم ضد آفتاب رنگی بدترش میکنه بعد از دوبار قطع کردن ضد آفتاب رنگی تازه فهمیدم ارتباطی هست بین اینا و اینکه به خاطر لایه برداری زیاد پوستم حساس شده و الان باید به فکر ضخیم کردنش باشم و نکته دیگه هم تغذیه و ورزشه همه اینا نکاتی بود که من میدونستم اما بهش توجه نداشتم و فقط به متخصصین پوست توجه کردم و نتیجه ش این شد که پوستم حساس شد
نیکی جان من مشاور پوست و مو هستم ،و همیشه در وهله اول از شخص میپرسیم که چه از چه شوینده و چه نوع پوستی داره ، اگر هیچ مشکل پوستی نداشته باشه فقط ضد آفتاب و یک مرطوب کننده و شیر پاک کن پیشنهاد و تجویز میکنیم ، اما اگر مشکل پوستی مث افتادگی، تیرگی ،و یا لک و جوش سر سیاه یا سر سفید طبق تایپ پوستی شخص بهش محصول میدیم ،
2738
محصولات پرفکت اسکین برای افرادی هست که پوست حساسی دارن توصیه میشه،این محصولات شامل یه تومر هست یه آرایش پاک کن و یه اسکراب صورت ، وچون آرایش پاک کن ها حالت آبکی دارن شما میتوتید تو قالب یخ بریزید و اون یخ هارو رو ی پوستتون بکشید هم لایه برداری میکنه هم جوش و لک هاتون رو برطرف میکنه عزیزم
2706