2737
2734

سلام ۳روزمیشه صورتموچانه ام جوش های زیرپوستی دراومده زیادا دست میزنم دردمیکنه من اولین باره صورتمم اینجوری شده چیکارکنم خوب بشه 

دنیام پسرم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره ولی تاحالااینطوری نشده بودم ،

با چی اصلاح کردی

بار اولت بوده با این وسیله اصلاح کردی

صورتت قبل اصلاح تمیز بوده؟ 

وسیله اصلاح آلوده نبوده؟ 

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖
2738
با چی اصلاح کردی بار اولت بوده با این وسیله اصلاح کردی صورتت قبل اصلاح تمیز بوده؟  وسیله اصل ...

همیشه بابنداندازبرقی وشمع صورتمواصلاح میکنم ،۳روزپیشم مثل همیشه اصلاح کردم خیلی افتضاح شده صورتم آبلیموهم میزنم تغییری نمیکنه

دنیام پسرم😘😘
همیشه بابنداندازبرقی وشمع صورتمواصلاح میکنم ،۳روزپیشم مثل همیشه اصلاح کردم خیلی افتضاح شده صورتم آبل ...

صورتت تمیز بود قبلش؟ 

چطوری بخورم ،باآب داغ یاشربتشو؟

نه شب  بشور خیسش کن باآب که جوش اومده و خنک شده صبح ناشتا قبل صبحونه بخور برای تاثیر بیشترش شب قبل شام بخور حداقل یک ماه

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
فک کنم آره ،چون من یک روزدرمیون حموم میکنم هرروزم صورتمومیشورم تاحالااینجوری نشده بودم

منظورم اینه آرایش نداشتی؟ 

اگر نه

یا نزدیک عادت ماهیانه ات هست

یا دارو مصرف میکنی و عوارضشه

یا به غذایی حساسیت داشتی

منظورم اینه آرایش نداشتی؟  اگر نه یا نزدیک عادت ماهیانه ات هست یا دارو مصرف میکنی و عوارضشه ...

نه آرایش نداشتم،همیشه قبل پریودی یدونه یادوتاجوش میزنم ایندفعه خیلی افتضاح شده فردادیگه بایدبرم دکترمرسی عزیزم ازاینکه اومدی توتاپیکم نظردادی

دنیام پسرم😘😘
2706