2737
2734
عنوان

الان با شوهرم دعوام شد

376 بازدید | 24 پست

زد اون ظرفی که خیلی دوستش دارم رو شکست وحشی اینقدر گریه کردم از قصد اینکار رو کرد از قصد کلا دعوا هم سر کاری بود که می‌دونه من دوست ندارم از قصد انجام داده خدایا منو بکش راحتم کن 

خدانکنه 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

بیشعور اسم مامانم رو جلو مردم میگه از قصد ها مامانم از مادرش هم بیشتر برای مادری کرده همیشه بهش میگفتم مامان چند وقته اسمش رو با خانم صدا میکنه بهش گفتم چرا اینطوری میگی یک ساعت چرت و پرتی گفت 

اثرات دیر خوابیدنه

زود بخوابید اینچیزا پیش نیاد🤭😂

۹۹/۹۹ درصد کامنت های بنده طنزه،خوشت نمیاد انگشتتو بذار پایین صفحه گوشی و بکشش بالا ..‌.😇
همین الان ؟  منم همسرم ظهر همه چیز می‌ریخت زمین  من تکون نخوردم  بیخیال  خود ...

ادم تکونم  نخوره ازتومیشکنه  وحرص میخوره 

من اون لحظه واکنش ندم  بعد آروم شدن  اوضاع شروع میکنم به حرف زدن  وحرص خوردن

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.    

تا سه شب بیداری همین میشه دیگه

زود بخوابید 😅

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
2706