2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پاره هم شد بابا گره زدیم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

آره بابام یه آدم فوق العاده غیرتی و خانوادمونم مذهبین معاون مدیر زنگ بهش گفت دخترتو با پسر جلوی در مدرسه دیدم و بابام اومد مدرسه که پارم کنم میخواست بیاد تو کلاسم جلوی همه بچه ها بزنتم و منم داشتم نقشه می‌کشیدم بعد مدرسه فرار کنم یا خودمو سره کلاس بُکشم چون اگه گیرم میورد بدون شک میکُشتم ولی مدیر مدرسم باهاش حرف زد هیچ کاری باهام نکرد برا اولین بار کتک نَزدم

2706