2737
2739

همسرم معتقده دعای خیر مادرش باعث میشه هیچوقت لنگ نمونه...همون مثل ب مو میرسه اما پاره نمیشه

واقعا همینطوره..خیلی هوای مادرشو داشتیم و دعای خیرشو تو زندگیم میبینم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره از خدا خواستم اگه به مو رسید ولی پاره نشه..پاره شد ولی دوباره انقدر اصرار کردم به خدا که خدا دوباره واسم بافتش..ولی الان میگم کاش پاره شده بود کاش اینقدر با خدا لجبازی نمیکردم و فک نمیکردم عقل کلم

همسرم معتقده دعای خیر مادرش باعث میشه هیچوقت لنگ نمونه...همون مثل ب مو میرسه اما پاره نمیشه واقعا ه ...

منم خیلی به دعای خیر اعتقاد دارم

اما گاهی میگم حتما خوب نیستم که دعا خودم و بقیه در حقم قبول نمیشه

دیگه دعای مادر که جایگاهش فرق داره

خدا حفظ کنه مادر شوهرتون رو

خدایا در برابر
2738
منم خیلی به دعای خیر اعتقاد دارم اما گاهی میگم حتما خوب نیستم که دعا خودم و بقیه در حقم قبول نمیشه ...

مادرشوهرم ۱۱ساله فوت کرده...خدابیامرزش تو زنده بودنش خیلی اذیت شدم البته تقصیر دختراش بود بهش خط میدادن...چون تا خودمون بودیم خوب بود...اما واقعا بعد از فوتش  زندگیم بخوبی ورق خورد

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
عزیزم خدا بیامرزه ایشون رو

ممنون مهربونم

خدا بیامرزه اموات شما رو🌹

😏😏

اسی نمیدونم ازدواج کردی شرایط ت چجوره

ولی از من میشنوی برو زیارت امام رضا 

منم خودم مجردم... زیاد چله مله برداشتم 

ولی زیارت امام رضا خیلی گره گشاست... 

سال 98 رفتم مهر ماه واسه ازدواجم دعا کردم

اما یه اتفاق خیلی خوبه دیگه افتاد..... نشد دیگه برم تا امسال رفتم دست پر برگشتم بازم یه اتفاق خیلی خوبه دیگه

که سطح زندگی مو بهتر کرد و پرستیژمو

امسال فهمیدم...به خودم گفتم اگه میدونستم امام رضا اینقدر گره گشاست هر ماه میرفتم پابوسی آقا.... از من میشنوی برو پا بوسی حضرت علی بن موسی الرضا 

منم دعا کن