2737
2734
من الان بهد ۵ ساعت دارم غذای نرم و آبکی میخورم اما نمیییشه

میگذره تحمل کن🥺 آبمیوه هم بخور قندت نیافتع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  تیکر مربوط به مراسم عقدمه🥰👰🏻🤵🏻انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..

من کشیدم دوتا پایینیا نیمه نهفته بودن انقدم درد داشتم از ترسم نمیرفتم اخرش لپم باد کرد مجبور شدم برم یه روز یکیشو جراحی کرد یه روز دیگه ام واسه یکی دیگش رفتم برعکسه ترسی ک داشتم فقط اون آمپولش درد داش دیگه ترسی نداش دکترش عالی بود کارش .اما بعدش ک اومدم خونه پانسمانو برداشتم درد تمامه وجودمو گرفته بود ک اونم بستنی میذاشتم روش دردش آروم میشد غذا هم چیزای آبکی باید بخوری آبمیوه و بستنی هم زیاد بخور

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اشکال ندارع میتونم بپرسم هزینت چقدر شد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  تیکر مربوط به مراسم عقدمه🥰👰🏻🤵🏻انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..
من کشیدم دوتا پایینیا نیمه نهفته بودن انقدم درد داشتم از ترسم نمیرفتم اخرش لپم باد کرد مجبور شدم برم ...

بستنی گذاشته روش نترسیدی عفونت کنه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
درد داره؟ هزینش چقدر شد؟

اره برا من بزرگ شده بود ببین هرچی نهفته تر باشه راحتره برا من کامل تاجش در اومده بود خیلی اذیت شدم هم خودم هم دکتره تا در آورد همشم کجججج کلا ۱۰ دقیقه شد ولی سخت گذشت گفت باید زودتر میومدی 

۳ میلیون گرفت آزاد بود

💖
آها فک پایین سخته  ایشالا زود خوب بشین ❤️

بالا راحت تره؟من دوتا پایینا نیمه نهفته بودن درد داشتم جراحی کردم اما بالاییا کامل در اومدن و دردی ندارم دکتر میگه بیا اونارم بکشم اما میترسم 

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸
من کشیدم دوتا پایینیا نیمه نهفته بودن انقدم درد داشتم از ترسم نمیرفتم اخرش لپم باد کرد مجبور شدم برم ...

بستنی خوردم خدارو شکر خونریزیش قطع شد الانم غذای آبکی دارم میخورم اما نمیشه اصلا

💖
2740
بستنی گذاشته روش نترسیدی عفونت کنه؟

ن دکتر گف باید بستنی بخوری روشم تحمل داشتی بذار بستنی ک هم خونش بند بیاد هم زخمت زود بگیره و بسته شه آنتی بیوتیک و مسکنم داده بود من ک زود خوب شدم

بستنی خوردم خدارو شکر خونریزیش قطع شد الانم غذای آبکی دارم میخورم اما نمیشه اصلا

دوتا کشیدی یا یدونه؟یکم تحمل کن درکت میکنم سخته انشالله زود میگذره سعی کن بخوابی ک دردو متوجه نشی من ک همش میخوابیدم😖

دوتا کشیدی یا یدونه؟یکم تحمل کن درکت میکنم سخته انشالله زود میگذره سعی کن بخوابی ک درو متوجه نشی من ...

نه بابا یکی ولی خیلی درد دارم قبلشم درد داشتم البته  

💖
۳ میلیون

چقد گرون شده من دوسال پیش بود فک کنم کشیدم با دفترچه هر کدوم فک کنم ۴۰۰شد کلن ۸۰۰بجز عکس انداختن و اینا.نگف با دفترچه چقد میگیره؟

چقد گرون شده من دوسال پیش بود فک کنم کشیدم با دفترچه هر کدوم فک کنم ۴۰۰شد کلن ۸۰۰بجز عکس انداختن و ا ...

آره خیلی گرونه پارسال میگفت یک و نیم ما شهرستانیم اینجا یه دکتر دستگاه جراحی داره که اونم فقط آزاد کار میکنه بقیشون که با بیمه قرارداد دارن دستگاه جراحی ندارن مجبور شدم.تا مرکز استان هم بخوام برم هزینه راه و موندن داشتم 

💖
2706