2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا حدودا پنج روز خیلی اذیت شدم نمیشه غذا بخونی باید سوپ یا غذای خییییلی نرم بخوری.  من خیلی عذاب کشیدم فقط چون نمیتونستم غذا بخورم.سوپ سیرم نمی‌کرد  ضعف میکردم تا مرز غش میرفتم.  تا دوهفته شد و بخیمو کشید هی زیر سرم بود

درد و اینا فقط دو روز بعد. ولی امان از ضعفش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  تیکر مربوط به مراسم عقدمه🥰👰🏻🤵🏻انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..
2الی 3 ساعت بعدش 

واقعا؟ چی خوردی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  تیکر مربوط به مراسم عقدمه🥰👰🏻🤵🏻انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..
2740
 تا حدودا پنج روز خیلی اذیت شدم نمیشه غذا بخونی باید سوپ یا غذای خییییلی نرم بخوری.  من خ ...

وای اره الان دارم غذای خیلی نرم میخورم اصلا نمیشههههه حس میکنم هی نیره رو زخمم

💖
من‌ بستنی خوردم چون دهنم خون میومد 

اهاااا فک کردم غذا خوردی دلم برا خودم سوخت😂. ب منم بستنی دادن و موز له کردن دادن.  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706