2733
2739
عنوان

چطوری میرید مسافرت

136 بازدید | 23 پست

منظورم اینه که چطوری اقامتگاه پیدا میکنید

اینترنتی رزرو میکنید یا میرید همونجا پیدا میکنید

میخواهیم بریم شمال

یه ساحل نزدیک تهران

قبلا دسته جمعی میرفتیم و ویلای بزرگ میگرفتیم

الان فقط خانواده خودمونیم

من و همسرم و ۲ تا بچه

لطفا راهنمایی کنید 

کجا بریم

ما میریم شهر مورد نظر خونه میگیریم

در طول میافرت مثلا ۵ روزه هر شبشو معمولا تو یه شهر خونه میگیریم و شهرهای مختلف اون استان میریم

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من دیروز این موقع از شمال برگشتم همیشه قبل سفر از سایت جاجیگا جامو رزرو میکنم و با خیال راحت برنامه سفر میچینم  

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

[QUOTE=291740346]از همین افرادی که کنار جاده هستن خونه میگیرید؟[/QUOTE]

بله 

میریم چند مورد میبینیم اونی که بهتره انتخاب میکنیم

یه جوری هم راه میفتیم که دیر وقت نرسیم به شهر مقصد

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2740

اول برنامه ریزی کن کدوم شهر میخوای بری بعد سرچ کن جاهای تفریحی اطرافشون پیداکن 

من خودم تا برنامه صبحانه و نهار و شام برنامه ریزی شده پیش میبرم تا از سفرم نهایت استفاده رو برده باشم 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
مشخصه خوش سفر هستید من یه همسر بد سفر دارم باید خودم تمام سفر رو مدیریت کنم

ای بابا اینجوری سخته که

ولی خب اعصاب خوردگی رو بزار کنار و فقط و فقط خوش بگذرون

خوش به حال همسفرات من خودم بی حال و بی اعصاب همسرم بدتر از خودم

اتفاقن دخترم و همسرم مدام در حال نق زدنن،پسرمم اکثراًتو سفر بی اشتها میشه ولی من پرو هستم و از سفر لذت میبرم  

2706