2733
2734
عنوان

چطوری میرید مسافرت

137 بازدید | 23 پست

منظورم اینه که چطوری اقامتگاه پیدا میکنید

اینترنتی رزرو میکنید یا میرید همونجا پیدا میکنید

میخواهیم بریم شمال

یه ساحل نزدیک تهران

قبلا دسته جمعی میرفتیم و ویلای بزرگ میگرفتیم

الان فقط خانواده خودمونیم

من و همسرم و ۲ تا بچه

لطفا راهنمایی کنید 

کجا بریم

ما میریم شهر مورد نظر خونه میگیریم

در طول میافرت مثلا ۵ روزه هر شبشو معمولا تو یه شهر خونه میگیریم و شهرهای مختلف اون استان میریم

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من دیروز این موقع از شمال برگشتم همیشه قبل سفر از سایت جاجیگا جامو رزرو میکنم و با خیال راحت برنامه سفر میچینم  

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

[QUOTE=291740346]از همین افرادی که کنار جاده هستن خونه میگیرید؟[/QUOTE]

بله 

میریم چند مورد میبینیم اونی که بهتره انتخاب میکنیم

یه جوری هم راه میفتیم که دیر وقت نرسیم به شهر مقصد

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

اول برنامه ریزی کن کدوم شهر میخوای بری بعد سرچ کن جاهای تفریحی اطرافشون پیداکن 

من خودم تا برنامه صبحانه و نهار و شام برنامه ریزی شده پیش میبرم تا از سفرم نهایت استفاده رو برده باشم 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
مشخصه خوش سفر هستید من یه همسر بد سفر دارم باید خودم تمام سفر رو مدیریت کنم

ای بابا اینجوری سخته که

ولی خب اعصاب خوردگی رو بزار کنار و فقط و فقط خوش بگذرون

خوش به حال همسفرات من خودم بی حال و بی اعصاب همسرم بدتر از خودم

اتفاقن دخترم و همسرم مدام در حال نق زدنن،پسرمم اکثراًتو سفر بی اشتها میشه ولی من پرو هستم و از سفر لذت میبرم