2733
2734
عنوان

چطوری میرید مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 23 پست

ما میرم تو شهر دور میدون اصلی همیشه هستن کسایی که جا دارن 

و عید  که میرم سفر  چون شهر به شهر میریم همیشه ظهر مشخص میشه شب رو کجا می مونیم تو دیوار میگردم و ازشون میخوام عکس بفرستن دیگه تا عصر که برسیم به اون شهر جا هم رزرو کردیم

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
خوش به حال همسفرات من خودم بی حال و بی اعصاب همسرم بدتر از خودم

دختر یه برنامه حسابی بچین ،جاتو رزرو کن،ساعت حرکت جوری باشه که به ترافیک نخوره ،مردا حوصله ترافیک جاده رو ندارن 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقن دخترم و همسرم مدام در حال نق زدنن،پسرمم اکثراًتو سفر بی اشتها میشه ولی من پرو هستم و از سفر ل ...

آفرین بهت

همیشه میگم خوش به حال اونایی که خوش اخلاقن

من همه سعیم اینه که خوش اخلاق باشم ولی هیچ وقت موفق نیستمو با کوچکترین اذیت دیگران 🐕میشم

خیلی بی اعصاب شدم اصلا حوصله ندارم خیلی وقته تفریحی نداشتیم میگم شاید بریم سفر حالم خوب بشه

مطمئن باش سفر حالتو خوب میکنه خودت به همه انرژی بده مادر منبع انرژی خونست 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
2731
آفرین بهت همیشه میگم خوش به حال اونایی که خوش اخلاقن من همه سعیم اینه که خوش اخلاق باشم ولی هیچ وق ...

نننننه منم همچین خوش اخلاق نیستم دختر خوب بخاطر دل بچهامونم که شده باید سریع حالمون خوب بشه 

من خودم شب آخر پسرم تب کرد تا صب بالا سرش نشستم صب زودم شروع کردم به جمع و جور کردن که برگردیم شوهرم هی نق میزد که دیر شد میخوریم به ترافیک منم   شدم و پر و پاشو گرفتم بعدم با خیال راحت و ریلکس به بقیه کارم رسیدم اونم   شد