2737
2739
عنوان

عین من زن احمقی نباشید

400 بازدید | 32 پست

من خیلی احمقم همش شوهرم برا خرید خونه و ماشین گرفتن عروسی و.... از مامانم قرض میگرفت و بعد برا اینکه من سورپرایز کنم ۱۰۰م ۱۰۰م قرض هاشو میدادم تا خوشحال بشه همش کمک حالش بودم

شوهر بیشرفم یاد گرفت به من همش بگه پول ندارم ندارم ندارم

نه یه بار خرید عید گردم درست حسابی نه سفری نه چیزی

اما خودش برای خودش همیشه لاکچری خرج میکنه کفش چند میلیونی چندجفا ادکلن مارک لباس کرور کرور اونوقت چند بار تاناکورا برام خرید دست دوم که من دعوا درست کردم حالا نهایتش از مترو یه چیز ارزون میخره که بگه توهم خرید کردی

بعدم زن های مردمو میزنه تو سرمن

مثلا تازه زایمان کردم ۲۰روزه

هزاربار گفت یه نیمتنه بپوش زیر مانتوت عین مردم که من بگم شکمم پرترکه تو نرفته و منو تحقیر کنه

خاک بر سر من که مثلا یه عمر درس خوندم که ادم موفقی بشم دکتر شدم کمک خرج شوهرم باشم اونوفت عبن زباله با ادم رفتار میکنه از بس سنگ زیر اسیاب بودم

کنار من به بهترین خونه و ماشین رسید اونوقت زورش میاره یه نظر از من بشنوه فقط باید بگم هرچی تو صلاح میدونی هرجور تو دوست داری تا اروم باشه

خستم خدایا تو ببین این روزامو خستم به خودت قسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باورم نمیشه درآمد داری و مستقلی بعد با چنین مردی ادامه میدی و میگی خدا یا چه بدبختم

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه

دکتر چی ؟ ایشون تحصیلات و درامدش چطور هست؟ عجیبه شما احتمالا باهوشم هستی این مدلی زندگی مدیریت میکنی . اصلا این چه انتخابیه کردی؟ معیارت برای انتخاب همسر چی بوده؟ پول که نداشته . تحصیلاتشم پایین تره انگار. اخلاقشم که نوبره 

شما کاری نکردی. ایشون از اول جنسش خراب بوده 

یه خانم مستقل و قوی 
2738

منم یه جور دیگه احمق بودم

کل درامدمو خرج زندگی کردم رفتم ارایشگاه ارزون و لباس کم خریدم

الان دیدم رفته پروفایل زنه رو نگاه کرده میگم چرا

میگه از رنگ موهات بدم میاد

لباسای زنا رو تو خیابون نگاه می کنم حالم بد میشه از تیپت مانتو هات زشتن بدسلیقه شدی

تقصیر اون نیست تقصیر خودمه

اینارو ددیدی و بچه اوردی 

کارتشو ببر خرج کن فوقش ۳_۴بار دعوا درست میکنه بعدم بگو میخام برم باشگا پول بده ک بعد شکمم لاغر شه واست نیم تنه بپوشم

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
منم یه جور دیگه احمق بودم کل درامدمو خرج زندگی کردم رفتم ارایشگاه ارزون و لباس کم خریدم الان دیدم ...

عین من گفت ناخن بزار بر خلاف اعتقادادتم گذاشتم بعد گفت تو با ناخنم املی زنا تو مترو با نیم تنه میان تو بلد نیستی تیپ بزنی

2706