2733
2734
عنوان

عین من زن احمقی نباشید

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 32 پست
یه سوالی دارم شما یک ماه پیش تاپیک زدی که دو تا بچه ۱۳ و ۱۷ ساله داری ، الان چطوری میگی تازه بیست رو ...

نه من یک ماهه و ۴ساله دارم اشتباه میکنی تاپزک های قبلیمم روز زایمانم بود که چنان صبحش باهام دعوا کرد که با چشم پر خون رفتم اتاق عمل و کلی نفرینش کردم

من مجردم

اما خیلی نگران پدر و مادرم بودم و فکر میکردم من باید تامینکنم زندگی و آینده شونو

اما واقعا حماقته آدم باید فکر خودش باشه و بس

الان خانوادم اون یکی خواهرم رو که کلی هم اذیتشون کرده به من ترجیح میدن

خاک تو سرم که نگران آینده مامان و بابام بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتر چی ؟ ایشون تحصیلات و درامدش چطور هست؟ عجیبه شما احتمالا باهوشم هستی این مدلی زندگی مدیریت میکنی ...

اون لیسانسته من تحمق رتبه سوم کنکور دکتری بودم سراسری

بیست دو سالگی با عشق و عاشقی خبر مرگم ازدواج کردم الانم. زبون زد عام و خاصم همه فکر میکنند چقدرررررر ماخوشبختیم دوست و اشنا همیشه مارو مثال میزنند برای گفتم یه زوج خوشبخت اما از ته دلم هیچکس خبر نداره دارم میسوزمممممممممممممم ارزوی مرگ دارم 

عین من گفت ناخن بزار بر خلاف اعتقادادتم گذاشتم بعد گفت تو با ناخنم املی زنا تو مترو با نیم تنه میان ...

این دنبال زن برای زن کی نیست! این ویترین میخواد دنبال جذابیت جسمی و جنسی هست فقط . وگرنه مرد واقعی عاشق زنشه و مقایسه نمیکنه

اون لیسانسته من تحمق رتبه سوم کنکور دکتری بودم سراسری بیست دو سالگی با عشق و عاشقی خبر مرگم ازدواج ...

الان شما درامد داری ؟ چرا اینقدر تو سری خور شدی آخه؟ عین کسایی که نونشونم شوهر میده. محتاج جای خوابن 

یه خانم مستقل و قوی 

تو که کار داری پول داری تو دیگه غمت چیه قشنگ به خودت برس خوش بگذرون محلش نده

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
الان شما درامد داری ؟ چرا اینقدر تو سری خور شدی آخه؟ عین کسایی که نونشونم شوهر میده. محتاج جای خوابن ...

بخدا نمیدونم‌چرا درامد دارم 

تحصیلات دارم

سر زبونم دارم

ولی نمیدونم چرا تو سری خور شوهر و خانوادش شدم

اصلا انگار لالم انگار کلفتم موندم خودم

من جای تو بودم با این همه کمالات تا حالا نسخشو پیچیده بودم

کمالات بدون جَنَم و جربزه بی فایدس من از یه بحث و دعوای ساده هم گریزونم

به جایی رسیدم تو زندگی که برای کوچکترین چیز هم نظرمو نمیگم فقط میگم هرجور تو صلاح میدونی که بعد تو سرم نزنه بگه تو گفتی ال سد تو گفتی بِل شد

شدم عین برده

بخدا نمیدونم‌چرا درامد دارم  تحصیلات دارم سر زبونم دارم ولی نمیدونم چرا تو سری خور شوهر و خا ...

برو مشاوره عزیزم. خیلی داری اشتباه میکنی. همینو میتونم بگم. منم شاغلم. درامدم حداقل ۴ برابر همسرمه. شرایطت رو میفهمم ولی شما داری اشتباه مدیریت میکنی. کمک لازم داری . 

یه خانم مستقل و قوی 
کمالات بدون جَنَم و جربزه بی فایدس من از یه بحث و دعوای ساده هم گریزونم به جایی رسیدم تو زندگی که ب ...

مشکلت اینه که عزت نفس نداری و خودت رو باور نداری

الهی آن ده که آن به