سنگینه واقعا هزینه ها غذای خشک مخصوص گربه مارک فیدار خریدم ۲ کیلوییه ۲۰۰ و خورده با یکی دو کیلویی مارک مفید اونم ۱۰۰ و خورده تازه مارکایی مثل رفلکس که خیلی گرون تره هر کنسرو غذاشون چهل تومن حداقل (طعمای مختلف داره مرغ ماهی گوشت مخلوط و..)به علاوه مامانم مرغ تمیز میکنه تیکه های اضافشو میزاریم برای پیشی ها..
چون من تعداد زیادی گربه غذا میدم حداقل ده تا هر روز میان دو یا سه وعده بهشون غذا میدم هزینش بالا میشه اما خداروشکر میرسیم بهشون.ممنون از محبت و مهربونیت عزیزم اگر در توانت هس به استارتر کمک کنیم یه غذایی برای این طفلکا تهیه کنه