2733
2739
عنوان

کارت ورود ب جلسه نهایی ترمیمیا

246 بازدید | 25 پست

بچه ها شما تونستین بگیرین؟؟؟؟

واسه من میزنه اطلاعات یافت نشد😭😭😭😭

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼

مریدی:

به دلیل این که حوزه بندی ساعتی پیش به انجام رسیده بسیاری از دانش آموزان ممکن است با صفحه ای با مضمون اطلاعاتی یافت نشد مواجه شوند لطفا صبور باشید تا فردا غروب مشکل حل خواهد شد

فردا مراحل تصویری دریافت کارت برای شما در گروه قرار داده خواهد شد

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مریدی: به دلیل این که حوزه بندی ساعتی پیش به انجام رسیده بسیاری از دانش آموزان ممکن است با صفحه ای ...

اینو کی گفته؟؟؟

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼
2731
برا منم

من بقیه دوستام همه گرفتن فقط واسه من اینطوره

اینو کی گفته؟؟؟

چه کسی ، و  کِی ؟

اخه واسه من میزنه اگه فارغ التحصیلی از درگاه دولت وارد شو از اون وارد میشم اصلا گزینه کارت نهایی رو نداره

2740

وای فک کردم فقط واسه من اینطوره انقد گریه کردمممم

مگه مدرستون نمیده؟

نه جدیدا باید از سایت مدیو بگیریم

مال مارو مدرسه داد

نمی دونم ما ک فارغ التحصیلیم گفتن اینطور

توی سایت مای مدیو میری و کدوم قسمتو میزنی ؟

ترمیمم..به ما هم ندادن

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)
توی سایت مای مدیو میری و کدوم قسمتو میزنی ؟ ترمیمم..به ما هم ندادن

دانش اموز اطلاعاتتو وارد کن وارد صفحه میشی گزینه کارت نهایی 

مال من اطلاعتمو ک میزنم میگه اطلاعات یافت نشد

2706