2733
2734
عنوان

کارت ورود ب جلسه نهایی ترمیمیا

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 25 پست
من اطلاعات مدرسه قبلیمه نکنه مشکل ایجاد کنه 😐🙄

از طریق دانش اموز برات وارد شد؟

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره

خب مهم اینع ک کارتتو داری واسهمن اصلا وارد نمیشع

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼
گفتن ۲۷ ببعد

کجا گفتن؟

ولی من همه دوستام تونستن بگیرن😑😭

ما نظام قدیمیم.ترمیم داریم بزرگسالان گفت ۲۷

من. هم ترمیم ولی نظام جدیدم واسم نیومده😑