2737
2734

سلام خواهدای گلم خیلی دلم تنگه و ناراحتم بچم ۱۵ کیلو هست لوزه هم داره  گفتم صبر کنم وزنش بهتر بشه بعد عمل لوزه براش بشه  ولی به خاطر سرماخوردگی هی داره وزن کم میکنه  الان شش سالشه    شما همچین موردایی داشتین به خاطر لوزه صعیف باشه بعد عمل بهتر بشن  

نمیدونم چکار کنم عمل کنم تا بهتر بشه   یا عملش عقب بندازم شاید ورنش بهتر بشه بعد عملش کنم  اگه تجربه ای  دارین کمکم کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دکترش چی میگه نظر اون مهمه اگر اذیت نیست و دکترم میگه عیبی نداره یک ماه اب قلم بهش بده مغزی جات و پاچه و جیگر گوسفند همینطور هی بدش شاید خوب شد

خدایا صبری ک دادی با دردی ک دادی یکی نیست 😔😭

منم ۲۶ سالمه تو بچگی برام عمل نکردن دلم میخواد عمل کنم حوصله ندارم پیگیرش شم شما هم براش عمل کنید دیگه بچه بیشتر از این وزن نمیگیره بعد عمل یکم بهتر شد بهش برس چاق بشه

پشت تمام آرزوهای تو خدا ایستاده ست فقط کافیه ب حکمتش ایمان داشته باشی.صلوات لطفا.
2740
خیلی تلاش میکنم  با یه سرماخوردگی  طولانی میشه و وزنش میره

اگر دکتر میگه ایرادی نداره با این وزن عملش کن دکترش ولی خوب باشه حتماا

خدایا صبری ک دادی با دردی ک دادی یکی نیست 😔😭
2706