2733
2734
عنوان

کیا بچه هاشون کوچک و کم وزن بودن و لوزه ش عمل کردن دلم آشوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 47 پست

خواهرزادم خیلی ضعیف و لاغر و همیشه رنگ پریده و مریض بود

از وقتی عمل کرد هزارماشالا باید ببینی رشد قد و وزنش

اونم همین شش سالگی عمل کرد

نترس فقط اسمش عمله..خیلی خیلی عمل راحتیه

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
 تغییر تو وزن و اشتهاش بعد از عمل احساس کردی 

ببین این نیست بعد از عمل همه چیگل و بلبل بشه

تماااااام علائم از بین بره و بچه چاق بشه

بین ۶ ماه تا یک سال طول میکشه تا بچه به بهبودی کاااامل برسه

وزن دختر من انچنان زیاد نشد ولی حداقل موقعه غذا خودن راحته

الانم کلاس سومه و ریز نقشه تو کلاسشون

به جز رنج،چه بود سهمت از این همه عشق؟؟ای مظلوم ترین عاشقه دنیا⚘مادر⚘
خواهرزادم خیلی ضعیف و لاغر و همیشه رنگ پریده و مریض بود از وقتی عمل کرد هزارماشالا باید ببینی رشد ق ...

آخه بردم سنجش خیلی ایراد گرفتن گفتن ۱۵ خیلی کمه   خواهر زاده شما یعنی همینقد لاغر بوده  خوا عمرش بده سالم و سلامت باشین ان شالله

بچه شیرازی ها اینجا نیستن دکتر امیر آبادی خوبه  یا کسی دیگه ای  معرفی کنید 

سلام 

من خواهرم لوزه داشت کم وزن هم بود توی سن تقریبا  فکر میکنم 7 یا 8 سالگی عمل کرد خیلی دلم براش میسوخت چون کم وزن بود یه کمی اذیت شد اما بعدش خداروشکر دیگه سرما نمی‌خورد و تغذیه شم بهتر شده بود و وزنشم اضافه کرده بود البته غذا های مقوی بهش زیاد میدادم... 

خدا عمرش بده عزیزم  منم فکر میکنم  یکم صبر کنم  وسطای تابستون عملش کنم وزنش بهتر بشه ...

بچتون چن سالشه؟

لوزه چه شکلیه؟

منم فک میکنم دخترم لوزه داره چیکار کنم😭

ممنون میشم هرکس دوست داشت برای ازدواج خاهرم و خوشبخت شدنش صلوات بفرسته
خدا عمرش بده عزیزم  منم فکر میکنم  یکم صبر کنم  وسطای تابستون عملش کنم وزنش بهتر بشه ...

برادر زاده من لاغر و نحیف و هی مریض میشد لوزه عمل کرد از دو سه روز بعدش اشتهاش باز شد و وزن گیریش رفت بالا الان خیلی خوبه حتما عمل کنید هر چه زودتر نترسین الان دیگه مامانش میترسه خیلی چاق شه 

2706