2752
2734
عنوان

کیا بچه هاشون کوچک و کم وزن بودن و لوزه ش عمل کردن دلم آشوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 47 پست
آخه بردم سنجش خیلی ایراد گرفتن گفتن ۱۵ خیلی کمه   خواهر زاده شما یعنی همینقد لاغر بوده  خو ...

آره اونم وزنش خیلی کم بود..همه به خواهرم مبگفتن بچت چرا اینقدر ضعیفه

من خودم شیرازی ام عزیزم ولی دکتر امیرآبادی رو نمیشناسم 

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم‌اشتهای انچنانی نداره

هله هوله و میوه و اجیل اینا میخوره

ولی غذا خوردنش کمه

بعدم احساس میکنم لوزه داره

باید ببرم چکش کنم

ممنون میشم هرکس دوست داشت برای ازدواج خاهرم و خوشبخت شدنش صلوات بفرسته
متخصص حلق و گوش ببر چک کنه  یا خودت نگا کن

مگ باچشم معلومه؟؟دکترمتخصص اطفال برای نوه خواهرشوهرم عکس برداری گفته انجام بده ازگلوش، ببینه لوزه داره یانه

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2731
مگ باچشم معلومه؟؟دکترمتخصص اطفال برای نوه خواهرشوهرم عکس برداری گفته انجام بده ازگلوش، ببینه لوزه دا ...

حلقی معلومه 

ولی لوزه سوم عکس برداری   که عکس هم یکم خطر ناکه   طلا دستت نباشه ضرر داره چون احتمالا پیشش میمونی موقع عکس

چند سالت بود عزیزم

خواهر زادم،از روز عمل ب بعد بچه از این رو ب اون رو شد،هم خیلی خوش اخلاق شد هم قشنگ وزن گرفت

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
[QUOTE=291127185]برادر زاده من لاغر و نحیف و هی مریض میشد لوزه عمل کرد از دو سه روز بعدش اشتهاش باز ...

وزنش یادم. نیست چون دوقلو بودن پسره خوب رشد میکرد برعکس دختره رشد نداشت و مریض بود بعد دکتر تشخیص داد لوزه داره هی ام میترسوندن نه عمل نکنید ولی یه جراح عملش کرد دختره دو روز نشده اومد سره سفره گفت گشنمه و غذا خورد دیگه رشدش از برادرش زد بالا الان داره رو به چاقی میره 

2706