2733
2739
عنوان

توی طرح یکپارچه مرحله دوم چه ماشینی ثبت نام میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 86 پست
تا ۲۹ ام فرصت هست که پولتونو تو حساب وکالتی مسدود کنین. بعد اونم سوم ثبت نام شروع میشه تا ده روز

برای فرسوده هم باید پول بزاریم تو حساب؟

آخه شنیدم برای فرسوده نیازی به حساب وکالتی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای فرسوده هم باید پول بزاریم تو حساب؟ آخه شنیدم برای فرسوده نیازی به حساب وکالتی نیست 

تا اونجا که بدونم همشون میخان اتفاقا دیشب باز تو سایت نگاه کردم انگار همینو نوشته بود که برای فرسوده هم پول میخاد. چون ما این طرح نیستیم دقت نکردم خودت برو دقیق شرایطشو بخون. هم مادران هم فرسوده پول میخاد تا اونجا که بدونم

2738

آخه x22پرو سه سیلندره،به اینم فکر کنید درسته اتوماتیک ولی سه سیلندره،بیشتر داخل شهری مناسبه و برای مسافرتی دور و خارج جاده اذیت میشین،و فروش هم یکم بازارش زیاد خواهان نداره

ما سری قبل حسابمون وکالتی نشده بود 😂 اما ایندفعه وکالتی شد و پیام تاییدش هم برامون اومد، آریزو ۵ خ ...

من رفتم بانک وکالتی کردم برای من هیچ پیامی نیومد چرا

طرفدارصلح.عاشق آرامش.دوستدار همسرم و فدایی بچه هام  .خدا جون بی نهایت می‌پرستمت چون معجزه هاتو زیاد تو زندگیم دیدم .حالا امروزی ها بهش میگن کارما ولی من میگم قدرت خداوند ‌.برای عاقبت بخیری خودم و بچه هام صلوات بفرستید لطفاً  
2706