2737
2734

خواهشا کسایی که قصد ثبت نام دارن نظرشونو بیان کنن نیاین بگین ماشیناش به درد نمیخوره و فلان

بنظرتون x22پرو خوبه؟ 

توضیح میدین

تو از من بدت میاد در حالی که من تورو نمیشناسم...کاربری دومیمه که دست خالم بود..از سال ۹۶ اینجام..کاربری اول@mandiii...دوم@دختر_نی_نی_یار...سوم@دختر_نی_نی_یار_شب...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره ما هم همینو میخوایم. اتومات و دنده ای و ایکس ۵۵ و اریزو ۵ و ... اینارو من فعلا پیشنهاد دادم..‌. حساب وکالتی کردی؟ من دیشب خواستم انجام بدم گفت قبلا انجام شده سری قبل وکالتی کرده بودیم ولی الان نشد پولمم مسدود نشد

سلام ایرانخودرو,سایپا و بهمن موتور کی قرعه کشی دارند؟؟؟؟

دیگه قرعه کشی نیست، باید ۱۰۰ میلیون بلوکه کنید و ماشینی که میخواین را ثبت نام کنید بعد ممکنه ۳ماه دیگه شایدم ۶ ماه دیکه به نامتون در بیاد

اره ما هم همینو میخوایم. اتومات و دنده ای و ایکس ۵۵ و اریزو ۵ و ... اینارو من فعلا پیشنهاد دادم..‌. ...

ما سری قبل حسابمون وکالتی نشده بود 😂

اما ایندفعه وکالتی شد و پیام تاییدش هم برامون اومد، آریزو ۵ خیلی خوبه ولی ما پولمون تا همون x22 پرو میرسه

2740
دیگه قرعه کشی نیست، باید ۱۰۰ میلیون بلوکه کنید و ماشینی که میخواین را ثبت نام کنید بعد ممکنه ۳ماه دی ...

من می‌خوام فرسوده ثبت نام کنم فقط نمی‌دونم کی ثبت نامش هست 

2706