2733
2734
عنوان

دلم به حال بچه تو شکمم میسوزه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 62 پست
عمرا مادرشوهرهبین عروس و دختر عروسو انتخاب کنه

وقتی اونجا خونه پسرش هستش چکار میتونه بکنه حاصره پسرش بره مستاجری داماده راحت بیاد بشینه تازه خونشم داده اجاره بعدشم استارتر برای خودش نمیگه برای بچش نگرانه اونم نوه شون میشه 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

اگر سند خورد به اسم اتون بفروشید برید یجا دیگه بخرید 

خوشبختی واقعی اون شبیه که بجای فکر کردن به چشاش زل بزنی تو چشاش ♥️😍 مهی هستم خداروشکر بعد مدت ها بهم رسیدیم عشقم کل زندگیم👰🏼 مربی شنا هستم 🤩🌊
2731
شوهرت با پدر ومادرش صحبت کنه اونا با دخترشون جدی برخورد کنن اگه نمیتونن شوهرت به دامادتون بگه یا درس ...

خونه هاشچن مثل الان طبقه ای جدا بود ،نمیدونم چرا نساخته ساید تون بنده خدا جاریشم اذیت میشده

مادرش نمیزاره میگه غریبه نمیخام بیاری تو‌خونه

بگو ارامش ندارم منم وا چه حرفا خب خودشون بخرن ازتون 

خوشبختی واقعی اون شبیه که بجای فکر کردن به چشاش زل بزنی تو چشاش ♥️😍 مهی هستم خداروشکر بعد مدت ها بهم رسیدیم عشقم کل زندگیم👰🏼 مربی شنا هستم 🤩🌊
2740
 قولنامس،پدرشوهرم گفته خاهرت که رفت کلا ساختمون بفروشیم دوتا ویلایی بخریم برا همین الان نمیزا ...

ببین خواهر نمیره از من گفتن 

خونه هاشچن مثل الان طبقه ای جدا بود ،نمیدونم چرا نساخته ساید تون بنده خدا جاریشم اذیت میشده

باورکن خواهرشوهرت دروغ میگه قصدش این بوده بیاد خونه باباش بشینه مفت که خونشون رو بده اجاره از اونورم حالش گرفته شده که باباش به برادرش خونه داده به خودش نداده

خدایا شکرت
باورکن خواهرشوهرت دروغ میگه قصدش این بوده بیاد خونه باباش بشینه مفت که خونشون رو بده اجاره از اونورم ...

گناهش گردن خودس اما این قدر تن و‌بدن من میلرزونن امیدوارم خدا ازش نگذره

2706