2733
2734

تاپیک قبلیم هست دلیلش شنبه کلاس دارم دیگه نمیخام برم تو جمعشون ولی نمیخامم بچگانه رفتار کنم بنظر شما چطوری باشه رفتارم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برو جلو سلام کن ولی باهاشون حرف نزن یعنی گرم نگیر سوال پرسیدن فقط جواب بده،راستی از گروه بیرون اومدی

اره اره دیشب لفت دادم اصلا به روی خودشونم نیاوردن هیچی انگار نه انگار

2731
اره اره دیشب لفت دادم اصلا به روی خودشونم نیاوردن هیچی انگار نه انگار

عه پس اصلا لزوم نداره بری بهشون سلام کنی بی لیاقتارا،کسی دیگه به غیر از این جمع نداری بری پیشش بشینی اگه داری برو پیش غون

یعنی هیچکدوم نیومدن حرف بزنن باهات؟ هیچی اصلا باهاش سلام علیکم نکن. برو سر کلاس بشین نگاشونم نکن

نه هیچی نه حرفی زدن نه پیگیر شدن تازه تو گروه قبل لفت دادن حرصمم میدادن

عه پس اصلا لزوم نداره بری بهشون سلام کنی بی لیاقتارا،کسی دیگه به غیر از این جمع نداری بری پیشش بشینی ...

با بقیه دخترا در حد سلام علیکم هموت تنهایی میشینم پامیشم میام خونمون‌.اگه یهو راجب دعوا حرف باز کردن چی بگم چطوری رفتار کنم؟

با بقیه دخترا در حد سلام علیکم هموت تنهایی میشینم پامیشم میام خونمون‌.اگه یهو راجب دعوا حرف باز کردن ...

بگو شما بهم بی احترامی خیلی کردین و من دیگه صلاح نمی‌دونم با شما رفت و آمد کنم یا بگو ترجیح میدم تنهایی بگردم نه با شماهایی که آنقدر پستین

بگو شما بهم بی احترامی خیلی کردین و من دیگه صلاح نمی‌دونم با شما رفت و آمد کنم یا بگو ترجیح میدم تنه ...

حله مرسی عزیزم از دیروز کلی دلداریم دادی قربون دل مهربونت🩷

اگه راجب دعوا اینا چیزی گفتن چی بگم بشون؟

بگو مهم نیست و راتو کج کن بذا فک کنن دنبال بهونه بودی تا باهاشون کات کنی اینطوری خیلی جری تر میشن اگ طلبکارم نگات کردن نیشخند بزن و رد شو

2706