2737
2734
عنوان

دلم به حال بچه تو شکمم میسوزه😭

942 بازدید | 62 پست

خانوما طولانیه ولی توروخدا وقت بزارید بخونید ،راخنماییم کنید خواهرانه

خونه ما سه طبقس ،پایین مادرشوهرم ،وسط من و بالا خاهرشوهرم .خاهرشوهرم با جاریش یه جا زندگی‌میکرد بعد نمیساختن و اینا اومد خونه باباش موقت ،به باباش گفت من میخام برم طبقه سوم زندگی کنم،پدرشوهرم مخالفتش کرد ولی حریف خاهر و مادرشوهرم نشد ،خاهرشوهرم رفت طبقه سوم  ولی شوهرم تنها خ‌ونه خودشون میموند یه بچه به شدت شیطون داره(له قران دروغ نمیگم خیلی شیطونه همه ازش فرارین) ، بعد چندوقت هم شوهرش خونشون رو داد اجاره و اومده اینجا زندگی کنه ،بخدا من کاریش ندارم ب منم ربطی نداره بگم بره یا نره ولی بخ ا از بس جیغ میزنه ادم دلش میلرزه ،در واحدشونو طوری میکوبن بهم که انگار در خونه ی دشمنه 

من هشت ماه تحمل کردم اما بخدا منم ادمم ارامش میخام هر چی هم شوهرم بهشون میگه گوش نمیدن ،من برا بچم ناراحتم  تا دوهفته دیگه به دنیا میاد گناه داره بخاد هی از خاب بپره با سر صداهای اینا گریه کنه به شوهرم میگم ماشین بفروش بریم از اینجا میگه من خونه خودمه خاهرم که شوهرش داماد سرخونس بره ، خاهرانه یه راه حل حلوی پای من بزارید خدا خیرتون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت با پدر ومادرش صحبت کنه اونا با دخترشون جدی برخورد کنن اگه نمیتونن شوهرت به دامادتون بگه یا درست کنید خودتون رو یا از اینجا برید 

داماده چه زرنگه خونش رو داده اجاره مفت اومده خونه پدرزنش 

یعنی خواهرشوهرت خونه مستقل داشته پس چطور با جاریش نمیساخته مگه جدا نبودن ؟

خدایا شکرت
2740

عزیزم باور کن جای دیگه هم بری از این مشکلات هست 

البته اگه نزدیک بودن مادرشوهرت باعث دخالت و ....میشه اون بحثش جداست 

ولی اگه مشکلت سر و صداست باید بگم تو آپارتمان ها از این مشکلات زیاده