2752
2734
عنوان

لطفا بیاین حالم خیلی بده

70 بازدید | 6 پست

از اطرافیانتون کسی هست که قسمتی از معدشو برداشته باشن؟

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
آره مادر جاریم  چطور؟

خطرناکه؟ حالشون چطوره؟ چندسال گذشته؟

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا هرکس دیده تو اطرافیانش بیاد بگه

2731

[QUOTE=340003357]خطرناکه؟ حالشون چطوره؟ چندسال گذشته؟[/QUOTEدور از جون همه مشکوک به سرطان بود و عملشم خطرناک بود 

خیلی پرهیز غذایی داره و با اینکه گرسنه بود نمیتونست خوب غذا بخوره 

سه ماهه عمل کرده ولی هنوز داره سوپ و غذای آبکی میخوره 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
[QUOTE=340003357]خطرناکه؟ حالشون چطوره؟ چندسال گذشته؟[/QUOTEد ور از جون همه مشکوک به سرطان بود و عمل ...

اطلاع ندارین پولیپ معده داشته یا مشکلش چیز دیگه بوده؟

اطلاع ندارین پولیپ معده داشته یا مشکلش چیز دیگه بوده؟

مشکلش چیز دیگه ای بود دقیق یادم نیست 

ولی پولیپ نبود

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون