2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شلوار جین ذغالی و پیراهن جین یخی 

شلوار مشکی با پیراهن سفید 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

پوشش مناسب مجلسی که توش شرکت میکنه

مثلا برای محیط کار لوفر بدون جوراب دوست ندارم

تاکسیدو فقط برای دادگاه

شلوارک برای ساحل و تابستون

و الی آخر

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

آدمی که یه تیپ خاص فقط بپوشه بگرده خوشم نمیاد،با توجه به جائی که میره باید تیپشو انتخاب کنه،هم رسمی هم اسپرت بپوشه.ولی از تیپ لش خوشم نمیاد اصلا مورد پسندم نیست،شلوارایه تنگ و کوتاه لباسایه چسب اصلا خوشم نمیاد.

تیپ مردونه پیراهن سفید شلوار مشکی کفش مردانه بدون لژ ته ریش 

زندگی مرگ قشنگیست که جریان دارد ♥️🩶 آخر ی شب این گریه هام سوی چشام و میبره 🥲🥲🥲🥲 من همونم که گفتم ی ف ااال میخری  گفتی ف ااال منو خدا گرفته ، مشتی ف ااال شما پول و جیب باباهاتونه من نامردیاش ......
2706